​8 проблем будинків з клеєного бруса

Будівлі з дерев'яного бруса мають недоліки. Деякі особливості природних матеріалів не допоможуть усунути навіть сучасні технології. Вони лише можуть підвищити міцність деревини.

дерев'яний будинок, брус

Не варто відмовлятися від ідеї побудувати дерев'яний будинок, будь-яку проблему можна вирішити.

Видео для взрослых на сайте https://boombo.info/uprugie-popki/ в свободном доступе.

Захисна обробка. Проблема полягає в тому, що деревина потребує обробки протягом 4-5 місяців після закінчення будівельних работ.Еслі НЕ пофарбувати її вчасно, деревина вигорить, з'являться комахи і шкідники. Рівень вологості при проведенні процедури фарбування не повинна бути більше 12-14% .Рішення просте: використання фарби з антисептиком і вимір вологості спеціальним інструментом.

Створення підтримують стовпів для балок. Опори можуть виглядати непривабливо і порушувати зручність простору. Їх можна грамотно вписати в інтер'єр, зробити невід'ємною частиною загального дизайну. Для цього варто звернутися до архітектора. В результаті стовпи стануть прикрасою обстановки, а не недоліком.

Заборонено різке прогрівання будинку. Це необхідно для того, щоб уникнути сильних змін матеріалу. Вирішити проблему просто: слід підтримувати температуру всередині приміщення не вище 12 градусів. При прогріванні кожен день додають три градуси.

На дерев'яні стіни не завдають ніякої матеріал: шпалери, плитка та інші. На практиці обробка приміщень можлива, але вона буде кріпитися на спеціальний каркас зі легкими кріпленнями.

Наявність зазорів під усадку. Щоб компенсувати усадку, між балками, віконними і дверними отворами, перегородками і стовпами роблять невеликі зазори. Для їх приховування монтують обробку, яка дозволить отримати доступ для регулювання. Висота будинку з плином часу зменшується. Через 7-9 років зазори будуть не видно навіть без використання обробки.

Усадка - основна проблема. Уникнути складнощів допомагає регулярне технічне обслуговування (раз в 6 місяців) і регулювання компенсуючих механізмів.

Вигорання і розтріскування фарби. Для вирішення проблеми слід вибирати фарбу з конкретними характеристиками, які будуть підходити для певних елементів.

Дотримання умов експлуатації. Слід підтримувати оптимальний температурний режим і вологість не нижче 45 і не вище 65%. У житловому будинку не буде потрібно виконання будь-яких спеціальних приладів. Всі показники будуть підтримуватися автоматично.

Дотримуючись технологію будівництва та догляду за деревом, складнощів з будинком з клеєного бруса не буде. Основні заходи: регулярне обстеження фахівцями і догляд за деревом.