Античний стиль квартири

Цивілізація почалася з античного світу. Все, що є в культурі сьогодні, обумовлене тими ідеями, які з'явилися ще в стародавні часи. Зазвичай античність зв'язується з грецькою та римською культурою. Тому коли ви кажете, що хочете в своїй квартирі бачити античні нотки, то потрібно звернутися саме до цих двох культур.

В наше время качественная полиграфическая продукция нашла себе широкое применение в мире рекламы и информации. Поэтому оперативная полиграфия в кожухово - это отличная печать бланков, буклетов, визиток и другой продукции высокого качества и великолепного дизайна.


Елементи стилю

Хоча насправді господарі квартири, замовляючи античність в інтер'єрі, не завжди розуміють, а що ж у кінцевому підсумку вийде. Вони навіть не можуть уявити собі, що ж таке античність на практиці, окрім як красиво звучить слово. Зазвичай під цим словом розуміється респектабельність, добротність, виразність. Розуміється головним чином величність. Доповнити її можна включивши композиції зі штучних квітів або горщики з живими квітами.

Важливо відзначити, що для реалізації таких задумів площа повинна бути велика. Навіть 40 квадратних метрів вам не вистачить. Не кажучи вже про 15 або того менше. У вас повинен бути будинок близько 100 квадратів. Тоді можна створити справжній храм античності або палац. Але в маленькій квартирі такий благоустрій може призвести до появи громіздкості та безглуздості.

Багатофункціональність

Головною якістю античного інтер'єру можна назвати багатоваріантність. Всі приміщення повинні бути багатофункціональними. Тоді прохідна кімната зіграє роль кількох кімнат одночасно. Наприклад, мова йде про хол, бібліотеку, затишну гостьову кімнату. Для цього вам знадобитися всього лише правильно встановити двері. Так для того щоб потрапити в хол, потрібно буде відкрити двоє дверей, а захочеться посидіти тихо в бібліотеці і почитати, відкривайте одну. Так одна кімната вам буде служити у вигляді декількох.

Колони в античному стилі

Антічне планування видно в колонах. Тому потрібно буде створити атріум. Або внутрішній зал-двір. Це в квартирі зробити практично неможливо. Але ось на дачі саме те. Ваш котедж може перетворитися на античний витвір мистецтва. Крім колон ще потрібно встановити інші архітектурні форми. Наприклад, мова йде про балкові перекриття. Колони можна робити як простими, так і з пишним ліпленням.

Додайте колони біля каміна, біля дзеркала. Нехай вони красиво обрамляють вхідні двері. Для красивого античного будинку можна багато чого придумати. Головне, щоб вони несли декоративний елемент в будинок, а не захаращеність.

Тоді ваше житло буде схоже не на музейний експонат, а на миле затишне гніздечко. Вам захочеться там жити і запрошувати в гості друзів. А що ще потрібно для повноцінного життя?