Атмосфера провансу на кухні

Кухня - це місце, де жінка проводить більшу частину свого часу. Саме тому важливо, щоб господиня відчувала себе там найбільш комфортно.

Стиль прованс найбільш вдало впишеться в інтер'єр кухні, бо асоціюється із затишною Францією, вуличками Женеви й Паризькими селами - сонячно і тепло. Щоб кухня подобалася кожному члену родини, потрібно створити специфічну атмосферу.

Сегодня в каждой современной квартире установлено разнообразное сантехническое оборудование, которое рано или поздно потребует ремонта. Поэтому необходимые сантехнические работы любой сложности специалисты-сантехники выполнят оперативно на высоком профессиональном уровне.


Атмосфера провансу

На кухні не тільки присутній приголомшливий аромат свіжої випічки - тут, найчастіше, проводяться душевні бесіди з родичами і друзями. Саме тому, приміщення має бути максимально затишним. На жаль, в сучасних квартирах це створити не виходить з-за різних технічних пристосувань: мультіварок, кавоварок, скороварок, мікрохвильових печей і так далі за списком.

Всі пристрої як на підбір - металеві, рівної, ідеальної форми. В основу стилістики прованс входить позбавлення від суворих обрисів, повернення натуральних матеріалів та аксесуарів.

Розділити кухню в даному стилі на функціональні зони можна самостійно. Для цього, уздовж першої стіни розмістіть основні робочі місця, де будуть розташовуватися мийка, плита і стіл, а уздовж другої стіни - холодильник, посудомийна машина і вільна тумбочка. Освітлення має бути яскраве, але якомога м'якше. Ідеально підійдуть настінні бра і великі люстри, які створять потрібний комфорт і затишок на кухні.

У стиль прованс добре впишеться кутовий кухонний гарнітур. При цьому важливо дотримуватися колірної гамми і старовинних елементів у декорі. Переважно всього використовувати пастельні, приглушені тони, такі як оливковий, бузковий, молочний і кремовий. Саме білого кольору в інтер'єрі бути не повинно. На занадто яскраві так само ставиться сувора заборона.

Меблі

Що стосується меблів у французькому стилі, найкраще віддати перевагу кольоровій гамі, що асоціюється з морською хвилею, піском біля берега моря і лавандою. Матеріал максимально наближений до натурального - штучне дерево, трохи грубий, неполірованою поверхнею. Ніякого металу, каменю та пластику тут бути не повинно.

Стилістика прованс всіляко вітає додаткові елементи декору: серветки цікавих форм, декупаж, старовинні вази, скатертини, вишивки. Посуд теж є своєрідною прикрасою і не повинні бути заховані в шафки. Сковорідки нехай висять над плитою, вишикувані в ряд. Вітаються керамічні предмети і плетені аксесуари. Стіл обов'язково слід прикрасити красивою скатертиною і букетом квітів у центрі.