багатотарифні лічильники


На сегодняшний день великий выбор электросчетчиков. Только здесь: http://axiomplus.com.ua/ и только у нас вы сможете приобрести качественную продукция, а наши консультанты помогут вам с выбором.

Багатотарифний облік дозволяє суттєво економити на оплаті електроенергії, якщо правильно організувати використання деяких побутових електроприладів. Наприклад, автоматичну пральну машину можна заряджати на ніч, так само як і включати підігрів підлоги, використовувати кондиціонери, посудомийні машини та інші енергоємні прилади.

 Багатотарифний облік особливо вигідний тим громадянам, які ведуть нічний спосіб життя і активно користуються енергоємними приладами. Сьогодні в Україні діє 3 добових тарифу на електроенергію: денний, нічний і піковий. Зазвичай споживачі платять за денним тарифом, проте нічний тариф в 4 рази нижче. Тому для підприємств з нічним циклом роботи багатотарифні лічильники економлять до 80% коштів, що витрачаються на оплату електроенергії. Багатотарифні лічильники дають досить велику економію за рахунок правильного обліку за тарифними зонами.Купити багатотарифні електролічильники за низькими цінами:Лічильники монтують на квартирному щитку разом з необхідними комутаційними і захисними низьковольтними апаратами та пристроями.

 Допускається кріплення лічильників на дерев'яних, пластмасових або металевих щитках. Перед електролічильником, встановленим у квартирному щитку, бажано встановити рубильник або двополюсний автоматичний вимикач для безпечної заміни електролічильника. Навантаження до лічильника обов'язково підключається через пристрій захисту. Захисні пристрої (автоматичні вимикачі, узо, запобіжники) застосовуються для того, щоб при несправності внутрішньої електропроводки або при аварійній перевантаження мережі забезпечувалося автоматичне її відключення від магістральної лінії. З цією метою в ланцюгах розривних проводів встановлюють запобіжники, автоматичні вимикачі або апарати захисного відключення. Відключення повинно відбуватися шляхом розриву лінії фазного проводу. Тому запобіжники, а також однополюсні автоматичні вимикачі встановлюються тільки в фазному дроті. Лінію нульового проводу можна розривати тільки одночасно з фазним. Це забезпечується двополюсними комутаційними або автоматичними вимикачами.