Басейни сезонні

Сезонні басейни розраховані тільки на купальний сезон в теплу пору року. Такі басейни після завершення купального сезону демонтують і прибирають на зберігання. Збірна рама таких басейнів складена порожнистими металевими трубками і з'єднувальними елементами. Резервуар для води (чаша басейну) - це тришаровий мішок з полівінілхлориду товщиною 0,5-0,7 мм, який вкладається всередину рами і з'єднується з нею. Такий мішок укріплений (армований) поліестерної або кевларной сіткою між шарами плівки. Каркас забезпечує всієї конструкції басейну міцність і служить для збереження його форми під час заповнення чаші водою. Зазвичай сезонні каркасні басейни вміщують не більше 7 тонн води і не більше двох купаються у віці до 12 років.

В летнее жаркое время огромное количество горожан отправляются на отдых за город, на свои дачи или городские пляжи. Поэтому сегодня бассейн на даче играет важную роль в жизни в отдыхающих, а купить бассейн можно тут и тогда комфортный, прекрасный отдых гарантирован, взрослые и дети получат незабываемое удовольствие.


Моделі басейнів більшого розміру з великим об'ємом чаші, що вміщають до 22 тонн води, мають конструкцію, яка додатково посилена стінкою-обечайкой з металу по всьому периметру бортів. Така стінка-обичайка зроблена з рулону оцинкованої сталі товщиною 0,6 мм, покритої для захисту від іржі полімерним шаром. Жорсткість цієї металевої стінці забезпечує рама, елементи якої закріплені на зовнішній стороні басейну зверху і знизу біля країв і впоперек металевої стінки. Мішок з тришарового полівінілхлориду, що становить чашу басейну, вкладають всередину і закріплюють по верхньому периметру вздовж борту.

Сезонні басейни можуть мати як круглу, так і овальну або прямокутну форму, а також форму у вигляді вісімки. Термін служби сезонного басейну за умови його правильної експлуатації становить 5-7 років, а ціна безпосередньо залежить від його розміру і виробника. Наприклад, сезонний басейн наступних параметрів: ширина - 2,74 м, довжина - 5,5 м, висота - 1,32 м, наповненість - 17 т, в середньому оцінюється в 40 тисяч рублів.