Блок-хаус, використання в будівництві

При зовнішньому облицюванні заміських будинків і приватних будівель особливою популярністю користується блок-хаус, який є не тільки матеріалом з екологічною чистотою, а й допомагає будинку вписатися в природний ландшафт, який його оточує.

В наше время многие хотят отдохнуть от шумной и стремительной жизни, поселиться в тихом и спокойном месте. Корпорация Недвижимости "ИАВИС" на сайте http://iavis.com/ представляет доступные по цене, качественные и уютные квартиры в поселке коттеджей и таунхаусов в Боярке.

Характеристики блок-хауса

Блок-хаус - профіль з деревини, лицьова частина якого опукла, а тильна - рівна. З його допомогою створюється ефект стіни з колод. Виготовляється блок-хаус в основному з сибірської модрини, сосни та ялини.

Перевагами блок-хауса в порівнянні з іншими облицювальними матеріалами для фасаду є:

- Здатний витримувати перепади температур;

- Є безпечним для здоров'я людей, так як для виготовлення використовуються тільки натуральні матеріали;

- Володіє високою міцністю й стійкістю до різних механічних пошкоджень;

- Не змінює зовнішній вигляд в процесі тривалої експлуатації;

- Легкість і зручність при монтажі, які дозволяють зробити терміни при облицюванні фасаду мінімальними;

- Відносно невисока ціна;

- Має широкий спектр застосування: житлові будинки, мансарди, лазні, альтанки.

Виготовляється блок-хаус різної довжини та діаметру колоди. Ширина панелі становить 10-22 см., а товщина - 2,2-4,5 см.

Застосування блок-хауса

Блок-хаус з великим діаметром використовується в основному для облицювання будинків, побудованих з цегли, бетонних панелей, піноблоку. Під нього робиться обрешітка з дерев'яних рейок, які необхідно обробити спеціальним розчином від гниття, або металевого профілю.

Для поліпшення тепло й шумоізоляції використовують різні види утеплювача. Блок-хаус додає будинку естетичний і стильний вигляд, так як імітує зруб з рівних колод. А така його якість як гіпоалергенність, дозволить підтримати в приміщенні природний мікроклімат. Для отримання бажаного відтінку достатньо скористатися різними тонуючими складами або лаком. Це зробить зовнішній вигляд будівлі ще більш привабливішим.

Крім облицювання фасаду, блок-хаус використовують для оздоблення стін всередині приміщень при створенні інтер'єру в сільському стилі або стилі прованс. Для внутрішніх робіт краще підійде блок-хаус маленького діаметру, який додасть кімнаті натуральний природний вигляд. Також при монтажі слід враховувати те, що якщо монтаж панелей виробляти вертикально, то це візуально збільшить висоту стелі. А горизонтальний монтаж панелей допоможе розширити вузьке приміщення.