Будівництва Каркасного Будинки Своїми Руками

Технология строительства каркасного дома Каркасні канадські будинки унікальні тим, що в порівняно невеликий строк будівлі зводиться будинок з хорошою тепло-і звукоізоляцією.При цьому вартість такого будинку досить низька порівняно з будинками з цегли або бетону.

 

Фундамент  
Міцність будівлі залежить від фундаменту. Ukladka фундамент - початком цієї процедури будівництва канадського будинку.За рахунок невеликої ваги будинку, громіздкий фундамент годі й споруджувати.Але для укладки необхідний точний і грамотний розрахунок з урахуванням усіх фізичний процесів.

 

За відсутності цокольного поверху і при безпідвальних конструкції будинку необхідно використовувати фундамент типу мілкого закладення із застосуванням буронабивних паль.

 

Краще використовувати бетонні палі. У землі прорубують отвори і в ці підстави вставляють арматуру і заливають бетоном.В розчині можна використовувати спеціальні добавки (морозостоп, гідроупори).

 

Технология строительства каркасного дома Після укладання фундамент приймає потрібну міцність через 28 днів.Але наступний етап споруди можна починати вже на 10-15 добу.

 

Монтаж каркаса будинку  
Нижній шар каркаса складається з обв'язки. Між фундаментом і обв'язкою укладають два шари руберойду і два шари гидроїзола.Внутрішні дошки з'єднуються між собою за допомогою шурупів. Далі необхідно встановити силові каркасні стіни.У силовій каркас входять: міжповерхові дерев'яні балки перекриття, зовнішні стінові панелі, внутрішні перегородки, кроквяна система.

 

Каркас з'єднується за допомогою клею, скоб і шпильок. При монтажі каркаса все осі брусів повинні збігатися.На з'єднують поверхні наноситься столярний клей і балки стягуються шпильками.Далі вбиваються скоби. Опорні бічні бруси краще з'єднувати за допомогою шурупів.

 

Утеплення стін  
Шари утеплення стін каркасної споруди:

 

1.Внутрішнє оздоблення плитою OSB,  
2. Пароізоляційна плівка,  
3. Каркас з дерев'яного бруса,  
4. Теплоізоляція 1,  
5. Теплоізоляція 2,  

Возможно вам понравится

Будуємо будинок своїми руками і
Будуємо будинок своїми руками і
Каркасне будівництво будинку
Каркасне будівництво будинку
будівництво будинку своїми руками
будівництво будинку своїми руками
Будівництво каркасного будинку
Будівництво каркасного будинку

Що відбувається з курсом гривні? & Nbsp; & mdash; & NBSP; Інфобуд
Крім того, деякі банки NACA запропонувати когось клієнтів pogašat 'Валюта Кредити на спеціальних (l'gotnym) курсів - Tak zaâvil Банк "Фінанси та Кредит" 4 вересня я запропонував хто Позичальник-fizlicam Погасите Кредити на курс 11

"Золоті" трамваї Іжевська & Nbsp; & mdash; & NBSP; FLB.ru
В TAKOJ Plays запитом oskandalennyj березня Своїми rabotnikami, vyšedšimi mitingovat 'необхідні для zarplaty до резиденцій глав Удмуртія, gedirektor Андрій Батов operiruet formulirovkami необхідності необхідності комфорту для пасажирів.Придбані .. mеriya Харків.