Будівництво двоповерхового Каркасного Будинки Своїми Руками

Фото каркасного дома 5x10 Форумчанин Grits після народження дитини перейнявся будівництвом дачного каркасного будиночка.Ділянка для будівництва вже був. Самостійно був розроблений проект будинку з докладною плануванням і опрацюванням інтер'єру.В результаті вийшов повноцінний двоповерховий каркасний будинок 5 на 10 метрів з утепленням 15 см.Результат роботи в наявності:

 

Фундамент будинку

 

Який фундамент краще для каркасного будинку особливо вибирати не довелося. На ділянці вже мався старий стрічковий фундамент 5 × 7м. План 1 этажа Після деяких роздумів, було вирішено збільшити площу майбутнього будинку, за рахунок збільшення фундаменту в довжину, шляхом додавання трьох цегляних стовпів.Першим ділом під фундаментом був знятий родючий шар землі і засипаний пісок.Тепер там нічого не буде рости і буде завжди сухо. Після відновлення старої основи і додаванням стовпів вийшла необхідна площа будинку 5 × 10 м.Далі, в фундаменті зробили продухи і просвердлили 18 отворів, щоб розмістити в них анкера зі шпильками. План 2 этажа Як відзначає надалі забудовник - такої кількості шпильок виявилося досить багато, можна було спокійно обійтися вдвічі меншою кількістю.Тим не менше, після підготовчих робіт, фундамент був оброблений гідроізоляційної сумішшю в кілька шарів.Поверх поклали гидростеклоизол і плівку. Цоколь робився із цегли, висотою 1 м.

 

Через часті проливні дощі, власник будинку трохи більше занепокоївся надійністю фундаменту.Тому, його довелося розкопувати по периметру, після чого його покрили гідроізоляційним складом, перекрили до глибини 50 см гидростеклоизола і всі знову прикопали (спочатку засипали піском і поверх грунтом).Крім цього, були також встановлені відливи для фундаменту.

Возможно вам понравится

Комунікації в каркасному будинку
Комунікації в каркасному будинку
Як я будував каркасний будинок в
Як я будував каркасний будинок в
Будівництво каркасного будинку
Будівництво каркасного будинку
Двоповерховий каркасний будинок з
Двоповерховий каркасний будинок з

Що відбувається з курсом гривні? & Nbsp; & mdash; & NBSP; Інфобуд
Крім того, деякі банки NACA запропонувати когось клієнтів pogašat 'Валюта Кредити на спеціальних (l'gotnym) курсів - Tak zaâvil Банк "Фінанси та Кредит" 4 вересня я запропонував хто Позичальник-fizlicam Погасите Кредити на курс 11

"Золоті" трамваї Іжевська & Nbsp; & mdash; & NBSP; FLB.ru
В TAKOJ Plays запитом oskandalennyj березня Своїми rabotnikami, vyšedšimi mitingovat 'необхідні для zarplaty до резиденцій глав Удмуртія, gedirektor Андрій Батов operiruet formulirovkami необхідності необхідності комфорту для пасажирів.Придбані .. mеriya Харків.