​Будівництво гаража з цегли

Будівництво гаража з кірпічаДолговечность будівництва з цегли ніхто не посміє заперечувати. Адже стоять же споруди тисячі років і ніякі негаразди їм не страшні. Можна не переживати, що внуки не побачать зведене сьогодні споруда. До того ж ця кладка не є найдорожчою конструкцією в будівництві.

За ціною вона міцно займає абсолютну середину між дешевими і дорогими матеріалами. Так, що якщо є бажання побудувати прекрасний гараж, який би асоціювався в унісон з дизайном всіх будівель ділянки, то це буде найкращий вибір.

Під будівництво цегельного гаража потрібне гарне і міцну основу. Маса всієї будівлі буде порядно важити. Однак ще потрібно розуміти, що стіни будуть складатися з маленьких елементів. Фундамент під цегляною кладкою повинен бути міцним. Якщо він дасть тріщину, то вона відразу ж піде по стінці, і згодом буде тільки збільшуватися. Звідси випливає висновок - фундамент під таку кладку потрібно будувати грунтовно і серйозно.

Вы можете купить зернометатель ЗМ-60 по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Для важких конструкцій будівель найкраще підходять стрічкові фундаменти. Вони міцні і довговічні. Такі підстави застосовуються в основному в гаражах, які мають підвал або оглядову яму. Для зведення стрічкового фундаменту знадобиться затратити чимало сил і коштів. Але якщо вибрати такий вид конструкції підстави, то можна сподіватися, що цегляна кладка стін простоїть довгі десятиліття.

Пристрій стрічкового фундаменту не відрізняється особливою складністю. Спочатку прокладається траншея по всьому периметру будівлі. Вниз укладається гідроізоляційний шар. Він складається з гравію або щебеню, змішаного зі звичайним піском. Після засипки цього шару, його добре утрамбовують. Потім монтується будівельна арматура неметалічна композитна, яка в 3 рази міцніше за звичайний, стійка до корозії, лужному середовищі бетону і більшості агресивних середовищ. Далі вся конструкція майбутнього фундаменту заливається бетоном. Щоб бетон добре просох, роботи переривають на кілька днів.

Другий етап будівництва - на застиглий фундамент встановлює цоколь. Це невисока нижня частина будівлі, яка захищає зведені стіни від вологи і руйнувань. Цоколь повинен бути зроблений з міцного матеріалу. Зазвичай його роблять з бетону. На фундамент встановлюють невелику опалубку і заливають її бетоном. Якщо цоколь буде зводитися за допомогою цегельної кладки, то вона обов'язково повинна бути виконана з повнотілої червоної цегли. Він має більш значну міцність і відрізняється високою вологостійкістю. Його можна застосовувати для будівництва цоколя і стін підвалу.

Для кладки самих стін гаража підійде будь-який цегла. Він випускається двох категорій - глиняний і силікатна. До того ж він може бути порожнистим і повнотілою. Силікатна цегла має одним небажаним недоліком - він більш гігроскопічний, ніж червона цегла. З такими характеристиками його небажано застосовувати в місцях, де виникає підвищена вологість. Силікатна цегла застосують в кладці тільки вище цоколя.

Цеглини в стінах гаража укладаються на сполучний розчин. Готується він досить просто. Береться пісок і в нього додається цемент. Потім додають воду і все це гарненько перемішують. Воду додають невеликими обмеженими порціями, щоб зробити розчин, по консистенції приблизно нагадує густу домашню сметану. Іноді для кращої в'язкості в цей розчин додають гашене вапно. Цегляну стіну будівлі зводять, укладаючи радий за рядом цеглини, додаючи приготований розчин між усіма елементами кладки. Шар укладеного розчину між цеглою повинен відповідати приблизно товщині сірникової коробки.

Будівництво гаражної даху не відрізняється особливо складним видом робіт. Традиційна покрівля гаражів будується набагато скромніше, ніж у житлових приміщень. Але якщо гараж розташовується на ділянці поруч з котеджем, то власнику ділянки потрібно зробити дах, щоб вона не порушувала дизайн комплексу будівель.

Чим же крити гаражний дах? Матеріалом може послужити будь-яке покриття, яке відповідає вимогам захисту будови від погодних явищ. Але все, ж перевагу зазвичай віддають більш доступним і дешевим покрівельних покриттів. Сьогодні ринок вщерть наповнений різними сучасними матеріалами. Вибрати за смаком і недорогу покрівлю не складе особливих труднощів.

Втім, конструкція даху цегляного гаража повинна бути виконана з більш міцних і надійних будівельних елементів. Це обумовлюється тим, що на цегляну кладку не повинна потрапляти вода. Особливо цього не люблять стіни, складені із застосуванням силікатної цегли. Для цього можуть підійти досить прості і доступні матеріали - оцинкований метал, профільований настил або лист. Вони досить міцні і відмінно захищені від зовнішніх природних впливів. До того ж вони мають гарний вигляд, який може прикрасити будь-який дизайн зведених будівель.