Будівництво свайно-гвинтового фундаменту

Будівництво свайно-гвинтового фундаментаФундамент будинку - це основа і надійність будови. Але не всі види фундаменту, підходять для того чи іншого грунту. Якщо ваша ділянка на якому ви зібралися будувати будинок, не підходить для звичайного стрічкового фундаменту ставати питання: "Який же фундамент надійний?". Розберемо найскладніші ділянки ґрунту, на яких ставляться свайно-гвинтовий фундамент.

Такий вид фундаменту ставляться на найскладніших грунтах, таких як глинисті, торф'яні і піщані. Якщо ви будете будувати на такому грунті звичайний фундамент, то наслідки можуть бути плачевні.

Переваги такого фундаменту в тому, що він обходитися дешевше в 30-70%. Термін його установки займає один день. При його установці вам не буде потрібно спеціальне обладнання. Перед зведенням паль вам не буде потрібно проводити земляні роботи. Можливість встановлювати на важких ділянках. Гвинтові палі прослужать вам близько 150 років, а якщо обробити попередньо фундамент спеціальним хімічним складом термін служби збільшитися до 200 років.

Аренда манипулятора по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Фундамент встановлюється в будь-який час року і будь-яку погоду. Такий фундамент може витримати навантаження до 18 тонн. При збільшенні навантаження вам будуть потрібні тільки збільшити діаметр паль і лопатей. Легко піддається ремонту, не сприяє руйнуванню грунту.

Якщо ви хотіли в своєму будинку мати підвал з використанням пальового фундаменту, то про це можна забути. Доведеться приділити належну увагу нижній частині будинку особливо її утеплення. Купувати палі рекомендуються у виробників, які займаються випуском гвинтових паль. Не купуйте палі у перекупників. Для довговічного користування вам будуть потрібні по справжньому якісний матеріал.

При покупці паль зверніть увагу на документацію, в якій повинна бути вказана умови творі фундаменту. Так само в документації повинні бути вказані навантаження, що надаються на палі.

Палі розміщують на відстані 1 - 3 метри один від одного (навантаження розраховується в зв'язку з масою об'єкта, який буде зводитися на фундамент). Так само палі розміщуються зсередини будинку. Потрібно це для того, що б не було хитаються будівель на основних стінах будинку. Для установки гвинтових паль на допомогу можна покликати близько 5 чоловік. Так робота буде виконана якісніше і швидше.

Фундаментні гвинтові палі закручуються в грунт до того, коли гвинтова лопать повністю зануритися в той грунт, куди не проникає мороз. Слідкуйте під час закручування за відхиленням при установці. Якщо відхилення від будівельного рівня більш 2 градуси - доведеться викручувати іншим кінцем палю.