Будівництво житла де багато тепла й сонця

Прийнято вважати, що особливі проекти будівництва будинків з теплоізоляцією потрібні тільки в умовах півночі. Там, де часті морози, коротке літо, високий ризик заморозку. Але на практиці з'ясовується, що це не відповідає дійсності. І давайте поговоримо сьогодні про будівництво будинку там, де теплий клімат, де сонця багато, а спека сягає рекордних температур.

В наше время для строительства дома или другого сооружения застройщики все чаще и чаще обращаются к профессиональным строителям. Различные строительные компании предлагают самый широкий арсенал качественных услуг по капитальному строительству, проектированию, реставрации зданий и сооружений и др.

Вибір місця

Отже, теплоізоляція - чи потрібна вона там, де жарко? Звичайно, потрібна. Адже теплоізолюючі матеріали покликані не тільки зберігати тепло в холод, але й прохолоду влітку. Самим вдалим рішенням тут буде навісний вентильований фасад, так званий НВФ. Саме за рахунок такого рішення при будівництві досягається гарна теплоізоляція, а товщина несучих стін може бути зменшена до понад мінімум. Так само не варто забувати про захист покрівлі. За підрахунками фахівців на її частку припадає до двадцяти п'яти відсотків сонячного випромінювання.

Якщо ви використовуєте навісний вентильований фасад, то найпростіше буде з ним побудувати полегшену конструкцію з облицювальної сталі. Її в свою чергу теплоізолюють одним шаром мінеральної вати з вітромембранним захистом. Як показала практика цього цілком достатньо в умовах теплого та жаркого клімату.

Якщо клімат морський, то сталеве облицювання варто використовувати з полімерним покриттям. В цьому випадку воно буде довго й успішно протистояти просоленому морському повітрю й сильному сонячному випромінюванню. Покрівлю краще, в таких умовах, покривати металочерепицею. Вона має високі протикорозійні показники, що так само дозволяє їй довго служити в Причорномор'ї, та інших регіонах зі схожим морським кліматом, де повітря неабияк просолене.

Облицювання

Облицівку стін можна проводити вже, звичним нам, металевим сайдингом. Завдяки тому, що він має різні забарвлення, легко монтується, схожий на натуральний матеріал (наприклад: морений дуб, ясен, береза та багато інших). Але служить набагато довше й в умовах будь-якого клімату він виконує свої функції на відмінно.

Тепер ви знаєте, що навіть якщо будувати будинок в теплому, жаркому кліматі, потрібно продумувати проект. І теплоізоляція стін, покрівлі, фасаду ніколи не буде зайвою. Адже перечікувати спеку хочеться в прохолодному приміщенні, й не витрачатися на дорогі спліт-системи кондиціонування.