Будинки з дерева: яке майбутнє їх чекає

З найдавніших часів людина шукає собі житло. Спочатку це були печери, потім люди навчилися будувати з дерева, потім з'явився цегла і бетон. Здається, що межа досягнута, але останнім часом спостерігається тенденція повернення до будівництва дерев'яних будинків. З чим це пов'язано, і яке майбутнє у будинків з дерева?

Ми пропонуємо Корисні поради кожного дня, які допоможуть Вам.

Енергетичні ресурси не нескінченні, їх видобуток все складніше і вартість вище, тому люди всерйоз стурбовані проблемою енергозбереження. Цегляні або бетонні будинки погано утримують тепло, доводиться додатково проводити роботи з їх теплоізоляції, задоволення це не з дешевих. Будівництво дерев'яних будинків не вимагає додаткових вкладень, так як деревина позбавлена цього недоліку. Завдяки своїм відмінним фізичним властивостям вона прекрасно справляється з примхами природи: взимку в такому житлі тепло, а в літню спеку прохолодно. Завдяки сучасним методам обробки та підготовки колод будинки мають гарний зовнішній вигляд, внутрішню частину можна обробити за своїм розсудом.

Ритм життя сучасної людини невблаганно прискорюється, немає часу на тривале очікування. І знову тут виграє будівництво дерев'яних будинків. Готовий будинок під ключ професійна бригада може побудувати за сезон, що значно випереджає цегляну будівництво. При всіх цих позитивних якостях варто відзначити, що відродження житла з деревини тільки починає розвиватися.