Будинки з піноблоку

Піноблоки є сучасним будівельним матеріалом, що дозволяє швидко виконати будівництво з газобетону, завдяки своїм масивним розмірам і легкості. Вони володіють хорошими властивостями міцності, морозостійкістю, теплоізоляцією, вогнетривкі і довговічні.

Сегодня при строительстве дома, коттеджа, дачи особое внимание отводим кровле, и производим вентиляцию мансарды, установив необходимое оборудование для правильного воздухообмена, не допущения лишней влаги и размножения бактерий в кровельной конструкции.


Піноблок відноситься до комірчастих бетонів, оскільки має високу пористість внаслідок технологічних особливостей виготовлення. При будівництві об'єктів з такого матеріалу відбувається значне здешевлення будинку за рахунок економії на бетоні, а також на фундаменті внаслідок легкості конструкції.

Піноблоки виготовляються з розчину бетону, в який додається спеціальна піна, після чого він розливається по формах. В результаті природного висихання піни всередині розчину відбувається утворення пір. Усередині блоку пори розподіляються рівномірно, дозволяючи отримати по всьому об'єму приблизно однакову щільність, а відповідно при будівництві навантаження буде розподілятися рівномірно по всій поверхні.

Розмір пір складає до 5 мм, що робить цей матеріал крихким. Пори при цьому виходять герметичними, і тому блоки мають низьку теплопровідність, високу звукоізоляцію і гігроскопічність.

Піноблоки в основному використовуються для малоповерхового будівництва будинків в якості несучих конструкцій стін, міжкімнатних перегородок і укладання утеплених підлог.

Зведення об'єктів з піноблоків має такі особливості:

Пориста структура блоків дозволяє їх легко обробляти і викладати з них складні архітектурні ансамблі.

У місці шовного з'єднання замість бетону можна використовувати спеціальний клей. Це дозволить зробити шви практично непомітними (1-5мм), а стіни гладкими і рівними. При цьому значно зменшаться втрати тепла на шовних з'єднаннях, а правильно укладений піноблок не зажадає застосування додаткового шару теплоізоляції.

Зводити будинок з піноблоків можна на незаглибленному стрічковому фундаменті.

Через здатність блоків поглинати вологу при будівництві зовнішніх стін необхідно застосовувати гідроізоляційні матеріали з оштукатурюванням або обробкою сайдингом.

Всі ці якості пінобетону дозволяють зводити сучасні будинки, що відповідають всім нормам і вимогам до будівництва малоповерхових конструкцій. Крім того, в приміщеннях, викладених з піноблоків створюється особливий клімат, порівнянний тільки з дерев'яними будівлями.