Будинки з шлакоблоку

Починаючи замислюватися про будівництво будинку, в першу чергу, потрібно зрозуміти, який будівельний матеріал, ви станете використовувати для цього. Адже сучасні будівельні ринки готові запропонувати широкий вибір тих будівельних матеріалів, які можна використовувати для реалізації своєї мрії.

На сегодняшний день дом или сооружение, построенные без необходимых разрешений легализовать очень сложно и хлопотно. Для того чтобы самострой узаконить с правильным оформлением всех документов лучше обращаться к специалистам компании СТРОЙЭКСПЕРТИЗА.

Одним з популярних і поширених будівельних матеріалів, вважається - шлакоблок. Віддаючи йому перевагу, ви переконаєтеся, що вчинили правильно, адже на той момент, вам буде відомо про всі ті позитивні характеристики, якими він володіє.

Шлакоблок, як втім і будь-який інший будівельний матеріал, має як переваги, так і недоліки, ви повинні вивчити цей матеріал досконально, щоб не пожаліти про зроблену покупку.

Переваги будинку з шлакоблоку

1. Головна перевага такого матеріалу в тому, що він є стійким до впливу вогню, не оцінити цього неможливо. Такий будинок не буде «боятися» серйозних ушкоджень, в той момент, якщо відбудеться пожежа, звичайно, сказати те ж саме, не можна про будинок з дерев'яним каркасом.

2. Будинки, побудовані з цього матеріалу, славляться і прекрасною опірністю до стихійних лих, чого також неможливо не оцінити. Це питання є особливо актуальним для тих регіонів, де часто трапляються землетруси, урагани і т.д.

3. Будуючи будинок з цього матеріалу, ви будете точно знати, що він буде асоціюватися з прекрасною звукоізоляцією і термоізоляцією, бетон здатний відмінно поглинати звук зсередини. Так що тепер можна буде серйозно заощадити на енергії, необхідній для обігріву будинку.

Недоліки шлакоблочних будинків

Основний недолік такого матеріалу в тому, що він не має привабливого зовнішнього вигляду, тому багато покупців не бажають віддавати йому перевагу. Можна сміливо заявити, що цей матеріал не тягне на сучасний рівень, як багато інших матеріалів, що мають привабливий і презентабельний зовнішній вигляд.

Такі будинки будуть «боятися» води, а значить, не можна будувати їх в місцях з частими повенями. Якщо такої можливості немає, то доведеться використовувати водонепроникні матеріали, а все це зайва трата коштів.