Будинки за польським проектом

Будинки в якості житла стають все більш популярними. Звичайно, ніякий будинок не зрівняється з тісною квартирою, особливо в панельному багатоповерховому будинку. Сьогодні популярними стають проекти польських будинків. У чому ж їх відмінність від звичайних?

Такий будинок має звичні нам, класичні пропорції, а при його будівництві використовуються ще й спеціальні блоки на основі з кераміки. В якості покрівлі використовується черепиця, причому натуральна.

Для будь-якої будівлі потрібний надійний та якісний дах. Тому черепица керамическая, цена 728 рублей за квадратный метр - високоякісний покрівельний матеріал, який не тільки захищає дах від несприятливих погодних умов, а й надає йому привабливого й естетичного вигляду.

Площа такого будинку не перевищує 150 квадратних метрів, але планування зроблене таким чином, що у господарів є ще величезна кількість вільного простору. В якості центрального приміщення представлена вітальня, що має велику площу, і в тому випадку, якщо кабінету не передбачається проектом, то тут же розташовується робоча зона, де можна встановити стіл з комп'ютером і шафу з книгами.

У проекті будинку передбачається кілька ванних кімнат: якщо будинок двоповерховий - то одна розташовується на другому поверсі, поруч зі спальнею, а інша ванна кімната - на першому поверсі, поряд з вітальнею.

Ще однією відмінністю польського будинку є наявність просторої кухні, поруч з якою дуже зручно розташована комора. Це дозволяє заощадити місце на кухні, сховавши непотрібні надлишки в це приміщення.

Таким чином, можна зробити висновок про те, що проект польського будинку являє собою досить економічне за розмірами житло, але в той же час з наявністю простору, щоб не відчувалася тіснота. До речі, проектом не передбачається будівництво сауни або басейну, а гараж робиться на розсуд кожного. Не скрізь простір дозволить побудувати його.

Такий будинок дозволить заощадити чималі гроші за рахунок використання найдосконаліших матеріалів, які будуть зігрівати взимку і охолоджувати влітку.