Ціна Каркасного Будинки Своїми Руками

При виборі каркасної конструкції будинку індивідуальні забудовники зазвичай виходять з того, що такий спосіб будівництва є недорогим і швидким варіантом зведення будинку.

 

Karkasnoe Домостроение Своїми руками дозволяє vozvesti домашні приватні сили технічний директор також призводить до економії.Звичайно, щоб такий будинок був бюджетним варіантом потрібно дотримуватися технологію зведення несучого каркаса будівлі, щоб після не довелося перебудовувати окремі елементи конструкції будинку.

  Каркасный дом своими руками  

Фундамент. Каркасні стіни таких будинків відносно легкі, тому й фундамент можна зводити з меншою несучою здатністю, що робить такий фундамент дешевше звичайного.Найчастіше по каркасні стіни зводять стовпчасті фундаменти з залізобетонним ростверком.На слабких грунтах доцільно зводити фундамент палі. Також каркасна конструкція вимагає закладки закладних деталей в фундамент, до яких буде кріпитися каркас.

 

Стіни. Основу всього каркасного будинку складає власне каркас, який складається з вертикальних стійок, з горизонтальними лежнями що кріпляться для більшої міцності за допомогою розкосів.Каркас з двох сторін обшитий листовим облицювальною матеріалом. Довговічність і міцність більшою мірою залежить від застосовуваних матеріалів, а також від способу кріплення конструктивних елементів будівлі.Найчастіше матеріалом для каркаса служать дерев'яні бруси довжиною близько шести метрів.

 

При заготовлянні пиломатеріалів слід враховувати, що дерево, коли висихає - втрачає близько 6% своєї довжини.Вологість деревини повинна бути в межах 10-15%. Для більшої міцності каркаса можна застосовувати клеєний брус, який також більш стійкий до гниття.Звичайно, застосування клеєної деревини призводить до подорожчання вартості матеріалів.

 

Також можна комбінувати зробивши зовнішню частину каркаса з клеєного бруса, а внутрішню з звичайної деревини.Довжина стійок також впливає на міцність конструкції: наскрізні стійки довжиною у всю висоту будівлі надають конструкції більшої міцності в порівнянні з короткометражними стійками, застосування яких вимагає велику кількість додаткових вузлів кріплення.Простір між внутрішнім і зовнішнім каркасом заповнюється утеплювачем, що робить таку стіну низькою теплопровідності.

Возможно вам понравится

Будинок своїми руками проект, Вузли
Будинок своїми руками проект, Вузли
Каркасно засипною будинок своїми
Каркасно засипною будинок своїми
Каркасно щитові будинки своїми
Каркасно щитові будинки своїми
Каркасний будинок своїми руками
Каркасний будинок своїми руками

Економісти порахували - війна в Україні закінчиться через рік! & Nbsp; & mdash; & nbsp; InfoBud
На думку авторів прогнозу, до цього часу Україна зіткнеться із значним дефіцитом газу, а Росія - з дефіцитом доларів, незважаючи на відносно високі ціни на нафту.Продовжувати війну і обмін санкціями після 2015 року країнам буде вкрай невигідно.

Де шукати "Капсули часу"? & Nbsp; & mdash; & NBSP; MonaVista
А хмарочоси і Будь каркасний будинок, буде Tak як міст, дуже обмежили щодо tysâčeletiâmi життя граничного полиці: вони ruhnut і obratâtsâ в пилу.Швидше за все, свої застереження про можливість ..