​Чагарник в ландшафтному дизайні

Ландшафтні роботи зараз набирають все більшої популярності. Багато хто ставиться до своєї ділянки так само серйозно, як до дизайну квартири або будинку.

Велику роль при формуванні стилю грають чагарники, вони не тільки можуть виконувати декоративну функцію, завдяки своєму щорічному цвітінню і ароматів, але і здатні:

Монтаж мезонін(збірка і установка багатоярусніх стелажів) замовити за найвигіднішою вартістю на сьогоднішній день.

створити архітектурний вигляд саду;

бути фоном або виступати в якості солітерів на газоні;

формувати живопліт;

ділити сад на зони;

забезпечувати обсяг.

декоративні чагарники

Вони привабливі тим, що не вимагають спеціального догляду, досить довго і красиво цвітуть, стійкі до хвороб і шкідників. Декоративні чагарники мають широкий різноманітністю видів, тому ви завжди зможете знайти відповідний варіант. Головне враховувати розташування своєї земельної ділянки і його особливості: сонячні або тінисті місця, сухе або вологе грунт. Різноманітні види чагарників можна використовувати для створення змішаних посадок, але щоб підібрати гарну композицію, потрібно дотримуватися гармонію. Для гарної естетики вашого саду краще поєднувати різні види в межах однієї родової форми. Наприклад, можна зробити живопліт повністю з барбарису, який буде відрізнятися тільки забарвленням свого листя (зеленої, фіолетової, помаранчевої). Особливою популярністю серед декоративних чагарників, які красиво цвітуть, користується троянда. Серйозними мінусами цієї рослини є досить примхливий характер і погана стійкість до заморозків. Альтернативним варіантом можуть стати паркові сорти трояндових кущів, вони не поступаються трояндам в красі, але не вимагають такого ретельного догляду (навіть вкривати на зиму не потрібно). Мабуть, єдиним їх недоліком стане цвітіння всього один раз за літо.

плодові чагарники

Зазвичай російській людині складно уявити свій сад без малини, смородини, агрусу ... Тому тим, хто звик насолоджуватися не тільки красою, але й урожаєм, цілком можна використовувати плодові чагарники в декоративних цілях. Звичайно, в догляді за ними будуть свої особливості, які зажадають набагато більше часу і сил: потрібно обробляти проти шкідників, підгодовувати грунт, оновлювати ... Але повірте, що ефект буде коштувати того. Плодові чагарники, при належному догляді, будуть не тільки радувати вас своєю красою, а й забезпечать членів вашої сім'ї вітамінами і мікроелементами.

Монтаж мезонин (сборка многоярусных стеллажей)