​Дах з сендвіч-панелей для індивідуального будівництва

Один з кращих варіантів матеріалу для малоповерхового будівництва - це сендвіч-панелі. Вони мають масу переваг і роблять процес зведення будівель простим і швидким, забезпечуючи відмінні експлуатаційні умови для внутрішніх приміщень. Панелі компактні, їх легко перевозити, технологія монтажу не викликає складнощів, а мала вага дозволяє обходитися без ґрунтовного і масивного фундаменту. Крім цього, у них високі показники теплоізоляції, вони стійкі до зовнішніх впливів і не вимагають додаткової обробки фасаду. Даний матеріал на сьогоднішній день є одним з найбільш технологічних і не має аналогів.

Вы можете заказать профессиональный ремонт комнаты по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

При всіх перевагах сендвіч-панелі рідко використовуються для приватного будівництва, так як при покупці в роздріб і зведенні невеликого будинку економія виходить мінімальною. З цієї причини до сих пір заміські будинки будують в основному з класичних матеріалів, таких як дерево або цегла. У більшості випадків будь-яка приватна будова зводиться з декількох різновидів і типів матеріалу, тому можна знайти раціональне застосування і для сендвіч-панелей.

Однією з найскладніших частин будинку є покрівля, так як вона повинна відповідати безлічі вимог, забезпечувати збереження тепла і давати надійний захист від опадів, шуму, при цьому витримуючи вагу снігу в зимовий час. Для її створення можна використовувати безліч матеріалів, але сендвіч-панелі є найкращим варіантом. Вони володіють всіма потрібними параметрами: захищають від усіх зовнішніх впливів, тримають тепло і при необхідності легко модифікуються. Таку дах можна розібрати і зібрати як конструктор, додавши або забравши окремі деталі. З цієї ж причини значно полегшується ремонт - не потрібно розкривати безліч шарів, досить замінити один цілісний елемент.

При використанні в зведенні покрівлі застосовуються окремі елементи, а не готові панелі. В цьому випадку роботи відбуваються в тому ж порядку, що і з будь-яким іншим матеріалом:

складання проекту;

визначення необхідного обсягу матеріалів і часу будівництва;

підготовка майданчика і придбання всього необхідного;

безпосередньо сам монтаж.

Улаштування покрівель, як і вона сама, включає в себе безліч різних етапів і доповнень. Це створення опор, додаткова тепло- або гідроізоляція, облаштування мансарди і багато іншого. Покрівля - пристрій дуже складне, і хоч з боку видно лише красивий, акуратний оздоблювальний матеріал, під ним завжди ховається ціла конструкція з самих різних частин. Має свої нюанси і оздоблення. Вони полягають в правильному підборі кріплення, установці зливів і стоків, а також декоративних елементів.

Одним з найважливіших і найвідповідальніших етапів монтажу даху є сама покрівля, яка складається з декількох шарів і серед будівельників називається пирогом. Саме тут виявляються переваги використання сендвіч-панелей. Якщо пиріг покрівлі монтується з різних матеріалів, зростає ризик порушення технології на якомусь із шарів і знижується загальна ефективність захисту від зовнішнього середовища. До того ж можуть виникнути складності і під час роботи: якщо піде дощ і вода потрапить в утеплює, то він частково втратить свої властивості, навіть коли повністю просохне.

Крім цього, якийсь із матеріалів може виявитися недостатньо якісним, що позначиться на всьому покрівельному пирозі в цілому. Також для створення багатошарового пирога потрібно, щоб робочі мали дуже високою кваліфікацією, інакше помилки і дефекти неминучі. Деякі верстви, наприклад пароізоляцію, дуже легко пошкодити, а при укладанні потрібно дотримуватися високу точність, що не завжди можливо. Тому дуже часто навіть при ретельному плануванні покрівлі та використанні тільки кращих матеріалів її якість залишає бажати кращого.