Декоративний штучний камінь

Декоративний штучний камінь виготовляють з бетонного розчину або з гіпсу. Гіпсовий матеріал підходить тільки для будинків з малою відносною вологістю повітря, наприклад, житлових кімнат і віталень.

Гіпс дуже гігроскопічний, тобто швидко втягує в себе зайву вологу з навколишнього повітря. Навпаки, продукція, в основі якої бетон, легко здатна витримати вплив вологи, тому її можливо вживати для облагороджування ванної кімнати, туалету, кухні.

Після декору штучним каменем будь-яка стіна виглядає оригінально, виразно. Завдяки простоті укладання плитки таку роботу ви цілком можете виконати власними руками - вдаватися до послуг майстрів не обов'язково.

На сегодняшний день для выполнения монтажных работ на высоте, спил деревьев, работы связанные с электросетями используется автовышка. А это значит, что аренда автовышки челябинск - очень удобная и актуальная услуга, оправдывающая средства и помогающая обзавестись необходимой техникой.

Що буде необхідно для укладання декоративного каменю

Для самостійного укладання плитки вам потрібні:

Рідкі цвяхи або спеціальний плитковий клей.

Затирка (можна використовувати шпаклівку).

Шпателі зубчасті.

Ножівка для дерева, що має дрібні зуби.

Болгарка, оснащена алмазним диском.

Фарба, лак на водній основі.

Колишній у вживанні молочний пакетик.

Будівельний міксер.Рівень.Олівець.

Сам штучний облицювальний камінь для обробки приміщень.

Процес укладання

Першим ділом, вам потрібно вирівняти і знежирити площину, на яку буде укладатися плитка. Майстри також рекомендують прогрунтувати стіну.

Подальший етап - це проведення рівня на поверхні стіни. Візьміть у руки свій рівень і спробуйте визначити найвищу точку плінтуса або підлоги. Починаючи від найвищої точки відкресліть лінію уздовж поверхні, де буде штучний камінь.

Далі

потрібно розвести плитковий клей - його має вистачити приблизно на двадцять хвилин вашої роботи (просто через цей період часу клей застигне). Щільність клею повинна бути приблизно дорівнювати щільності пасти для чищення зубів. Щоб нанести його, застосуйте зубчастий шпатель, приблизна товщина одного шару - 3-4 мм.

Наступний крок: куплена вами плитка приклеюється до стінки (немов втирається в неї).

Після виведення першого ряду укладайте наступний - технологія схожа на кладку цегли. Між окремими рядами потрібно прокладати шматочки ДВП, гіпсокартону, або іншого матеріалу: це потрібно для того, щоб розмір шва був рівним по всьому ряду.

Іноді декоративний камінь роблять різних розмірів - тоді укладати його потрібно хаотично, не допускаючи, щоб однакові плитки були поруч біля один одного.

Завершивши укладати камені, почекайте добу і приступите до шпатлювання швів. Для цього вам буде потрібний пакетик з-під молока. Майте на увазі - на вашу плитку не повинна потрапити шпаклівка. Якщо це все ж сталося, акуратно витріть її губкою або ганчірочкою.