Декорування дверей фотошпалерами

У наш час фотошпалери є одним з найпопулярніших видів оздоблювальних матеріалів. Вони чудово освіжають вид як великих просторих приміщень, так і маленьких затишних кімнаток.

В наши дни круглосуточная связь с клиентами в режиме реального времени - это горячая линия алматы, оперативно позволяющая реагировать на поступающие вопросы, предложения, замечания, а так же предоставить интересующую информацию или помощь.


Фотодрук дозволяє відтворити будь-які сюжети, проте перевага звичайно віддається радуючим погляд і заспокоюючим душу пейзажам. Можливо, так відбувається через те, що більшість населення відірвано від природи і проживає в містах, а десь глибоко підсвідомо сумує по лісах, полях, горах ...

Задекорувати двері фотошпалерами - далеко не рідкісна дизайнерська думка. Варто зауважити, що подібному декоруванню підлягають не тільки вхідні та міжкімнатні двері, але також дверцята і панелі шаф. Залишається визначитися, чи хочемо ми замаскувати двері, створивши враження єдиного нерозривного простору в приміщенні, або, навпаки, виділити, створивши своєрідний стильний акцент в інтер'єрі.

У першому випадку все просто: варто лише обклеїти двері тими ж шпалерами, які присутні на стінах. У другому - відкривається простір фантазії на будь-який смак і колір. Значення, звичайно ж, мають і ціна шпалер, і матеріал, з якого вони виготовлені. Найдешевші - звичайні паперові, приклеювати їх можна на шпалерний клей.

Підходять для сухих приміщень. Барвисті й практичні вінілові фотошпалери. Вони не бояться вологи, тому їх можна розмістити на двері у ванну кімнату. Як варіант, розглянемо і окремо взяті вінілові наклейки. Правда, підходять вони тільки для ідеально рівних поверхонь. Бамбукові шпалери відрізняються дихаючою поверхнею і довговічністю.

Фотодрук на основі тканин, таких як льон, полотно, виглядає найбільш презентабельно, дорого і реалістично.

І наостанок - правила обклеювання дверей фотошпалерами:

1) двері повинні бути належним чином підготовлені: ручки і замки зняті, поверхня очищена від нерівностей і знежирена, пофарбована або покрита лаком;

2) шпалери також мають бути підготовлені, тобто обрізані під розмір дверей з урахуванням загинів;

3) далі - якщо шпалери паперові, то клеїмо їх за тими ж принципами, що і на стіни. Якщо ми маємо справу з самоклеючими зразками, то паперову підкладку треба прибирати поступово, починаючи з верхнього краю, а самі шпалери акуратно наклеювати зверху вниз. При наклеюванні шпалери фіксують, пригладжуючи ганчірочкою по напрямку від середини до країв. Якщо раптом утворилися бульбашки повітря - видаляємо їх тієї ж ганчірочкою або м'яким шпателем, виганяючи до країв, попередньо завдавши на дефектну ділянку мильний розчин;

4) шпалери акуратно обрізаються навколо технічних отворів, повертається на місце вся фурнітура, краї полотен зміцнюються клеєм.

Вдалого ремонту!