Дивовижний замок Валансе

Замок Валансе і його прекрасний парк були засновані Людовіком XIII на місці старої феодальної фортеці. З плином часу архітектура замку зазнавала різні зміни, дивним чином поєднуючи в собі стилі раннього Ренесансу і класицизму.

Юбилей в жизни каждого человека играет особенную роль и является важным и запоминающимся событием. Как организовать праздник, выбрать поздравление и подарок можно узнать зайдя на сайт http://yubiley.org/pozdravleniya-s-yubilyeem-pape.html, так как здесь собраны лучшие сценарии, поздравления и тосты, которые сделают торжество неповторимым


У 1803 році замок, куплений Наполеоном Бонапартом, переходить у володіння Шарля Моріса де Талейран-перегорить, міністра закордонних справ Імперії, щоб той зміг брати в ньому своїх почесних гостей.

Сьогодні замок Валансе є власністю Генерального Комітету департаменту Ендр. Щорічно його відвідує понад 100 тисяч чоловік. У його стінах представлена унікальна колекція меблів епохи Людовика XVI і періоду Імперії.

Парк і лісовий масив, що належать замку, простяглися більш ніж на 50 га.

Відвідування замку можливо в супроводі аудіогіда на 6 мовах; в екскурсію входять кухня замку, лабіринт Наполеона, дитячий замок, ферма, сад квітів, французький сад, оснащений звуковим супроводом. Туристам надається також унікальна можливість прогулятися по замку в костюмах тієї епохи.

У замку часто проходять престижні заходи: світлові феєрії "Прогулянки при свічках", концерти та вистави, які проходять на сцені Маленького театру, побудованого в 1810 році за наказом Талейрана в якості розваги для майбутнього короля Іспанії Фердинанда VII, укладеного в "золоту темницю" замка Валансе на 6 років.

В оранжереї, безпосередньо навпроти замку, розташувався затишний ресторан на 150 місць і книжковий магазин, що пропонує величезний вибір книг і сувенірів, пов'язаних з історією замку і життям його іменитого власника.