Дизайн для затишної спальні

Лікарями доведено, що для здоров'я людини корисно спати саме свою норму. Тобто, якщо належить спати 9:00, значить і потрібно відпочивати весь цей час. Ні більше, ні менше.

Обручальные кольца во все времена считались главным символом любви и верности супругов на всю жизнь. Поэтому посетив сайт http://14k.com.ua/kolca/obruchalnye-koltsa компании 14 Карат, где в большом ассортименте представлены эксклюзивные обручальные кольца, можно приобрести изысканные уникальные кольца, которые своей красотой и неповторимостью будут радовать Вас всю жизнь.


Коли робиться інтер'єр квартири, потрібно не забути про свою спальню. Адже спимо ж ми в спальні. У свої вихідні дні завжди хочеться подовше повалятися в ліжку і, отже, людина в спальні знаходиться у вихідний день більше свого часу.

А для того щоб у ній було приємно перебувати, потрібно і атмосферу в ній створити приємну. І це не означає, що в кімнаті повинно стояти тільки ліжко, а на стіні висіти картина - цього дуже мало. Обов'язково потрібно доповнити інтер'єр якими-небудь цікавими елементами. Для жінок їх кімната є ще й місцем для їхньої краси.

У ній вони фарбуються, роблять собі шикарні зачіски. Щоб жінці можна було б все це робити їй необхідно дзеркало. Краще звичайно, щоб дзеркало було великим. Дівчині з ним буде зручніше. Ну і поряд з дзеркалом потрібно поставити тумбу під її косметику. Отже, потрібно підібрати місце в кімнаті, де все це буде стояти. Також знадобитися шафа-купе. Таку шафу краще купувати, щоб вона у кімнаті не займала багато місця. Без неї ніяк не обійтися, тому що шафа-купе - необхідні меблі в інтер'єрі і для господаря або господині кімнати.

Якщо в кімнаті мало місця, то можна побудувати подіум, а на нього прямо на середину поставити ліжко. Ну а всі необхідні в господарстві речі можна прибирати в цей подіум. Місця там вистачить для багатьох речей, а їх завжди чомусь набирається багато. Ну а якщо квартира однокімнатна, насамперед потрібно фіранками розділити кімнату на дві половини. Адже спальня повинна залишатися інтимним місцем. А після цього вже придумувати який інтер'єр буде в спальні.

Так, як зазвичай, люди в спальні відпочивають то і прикрашати її можна як завгодно. Спальні потрібно зручність. Кімнату можна прикрашати квітами, але не перетворюйте її в міні-музей. Коли будите підбирати колір для вашої кімнати спирайтеся на свій смак.

Адже тільки вам кожен день перебувати в ній. Також завдяки деяким квітам візуально можна розширити, а можна навпаки стиснути кімнату. Можна придумати оригінальні картини і повісити їх на стіну. Наприклад, можна зібрати мозаїку на 1000 або 3000 деталей, клеїти і повісити. Дуже красиво виглядає. Можна поставити цікавий світильник, а можна просто використовувати текстиль.