Дизайн з акцентом на червоний колір

Червоний колір має досить сильний вплив на психіку людини, тому використовувати його потрібно гранично обережно. Але і повністю його виключати з оточення не можна. У дітей червоний колір сприяє підвищенню активності і динамічному розвитку.

Сегодня, создавая интерьер, особое внимание уделяется мебели. Качественно изготовленная мебель под заказ украсит интерьер любой кваритры и долгие годы будет приносить радость своим хозяевам.

Він є незмінним атрибутом при організації свят і заходів. Також він впливає і на деякі фізичні дані - частішає серцебиття, дихання, температурне сприйняття. Приміщення, інтер'єр якого виконаний в більш яскраво-червоних відтінках, здається більш теплим, ніж є насправді.

Активність і насиченість життя червоного інтер'єру має зворотний бік. Якщо ви перебуваєте в стані стресу, то такий інтер'єр може зробити вас більш дратівливими і навіть призвести до депресії.

В якійсь мірі червоний є досить агресивним кольором. Але є незаперечний спосіб уникнути можливості негативного впливу - обмежити застосування червоного в тих приміщеннях, в яких ви найчастіше проводите свій вільний час (вітальня, спальня, кабінет і ін.).

Поєднання червоного

А тепер розглянемо кілька сполучень червоного з іншими кольорами та відтінками.

Червоний і білий - одне з найкращих поєднань, оскільки білий колір нейтралізує надмірний вплив на психіку людини червоного кольору. Таке поєднання досить часто мимоволі привертає увагу. Оскільки червоний найбільш близький до монохромних кольорів, то відмінним доповненням будуть елементи чорного.

Жевтий або помаранчовий кольори в поєднанні з червоним створюють атмосферу літнього і радісного настрою. Така комбінація відмінно підходить для кімнат з нестачею сонячного світла. Добре освітлене приміщення на сонячній стороні, ці кольори можуть зробити менш комфортним через надмірне відчуття тепла. Також з обережністю слід ставитися до застосування такого поєднання в дитячих кімнатах. Згладжування ефекту сприяє додавання в інтер'єр бежевого або білого кольорів.

Згідно колірному колі додатковим кольором для червоного є відтінки зеленого. Ефектність такого поєднання можна погасити також за допомогою великої кількості аксесуарів білого або бежевого кольорів.

Сірий колір як противага червоному

Цікавим поєднанням, здатним приборкати агресивність червоного кольору, є додавання сірого або сіро-синього відтінків. Поліпшити початковий інтер'єр можна застосувавши елементи декору або обстановки чорного, коричневого або золотистого кольорів. І не забувайте про незамінний білий і бежевий.

Таким чином, яскраві кольори можна безбоязно використовувати в дизайні інтер'єру, головне - це гармонійне поєднання кольорів.