Догляд за паркетом

Дане питання не нове в побуті домашніх турбот. Дуже часто доводиться стикатися з такою проблемою, як догляд за покриттям підлоги. Найбільше до зносу схильна деревина, особливо паркетна основа. На ній залишаються подряпини, від вологи здувається сам матеріал.

Сегодня среди огромного ассотримента зимней обуви особое внимание привлекают к себе необыкновенные сапоги угги, оригинального дизайна, удобные и комфортные, изготовлены из качественной овчины, благодаря чему ногам не страшен никакой холод.


Правильна експлуатація паркету

Усього цього можна уникнути, якщо правильно експлуатувати дерев'яний паркет. Він і далі буде радувати своїм виглядом, якщо періодично оновлювати шар лаку. І навіть не знадобиться викликати фахівця. Можна самостійно, за допомогою воскової поліролі оновлювати паркетні дошки. Знадобиться хутряний валик, і ємність для розведення суміші. Без натиску наноситься поліроль, а потім розподіляється по всій поверхні підлоги. Після цього, потрібно буде почекати добу, поки шар лаку висохне. Не рекомендується в цей період займатися переплануванням інтер'єру.

Не зайвим буде сказати і про заходи безпеки: не пересувати меблі, якщо в цьому виникла необхідність, а переносити їх на руках. Нехай це і фізично важко, зате набагато безпечніше. При попаданні вологи на паркет, потрібно відразу протерти всі дрантям, а потім дати просохнути. Якщо у вашому будинку є собака, то після вигулювання, необхідно очистити бруд з її лап, щоб жодна крупинка піску не потрапила в стики між паркетними планками.

Методи поновлення паркетного покриття

Додатково для меблів використовуються накладні вставки з гуми або іншого м'якого матеріалу. Поверх паркету можна стелити килимові доріжки, які пом'якшать пересування по твердому покриттю Необхідність в оновленні паркету, виникає з періодичністю в півроку. Саме стільки може протриматися підлогова основа без реконструкції.

Але найголовніше, це правильність монтажу паркетної основи. Якщо все виконано правильно, то ніяких проблем з експлуатацією не виникне. Бажано дотримуватися всі описані рекомендації. Вони відносяться до розряду стандартних правил обслуговування подібних покриттів. З іншого боку, паркет можна оновити і за допомогою шліфувальної машини. Але це вже кардинальний метод, який використовується для планового ремонту. Прибирання і нормальний мікроклімат в приміщенні, це запорука довголіття паркету.