Домашня рециркуляция очищеної води для туалетного бачка


Вам нужен практичный, расслабляющий душ , здесь можно купить гидробокс от Graffiti это будет, лучший подарок для вашего тела!


Домашня рециркуляция очищеної води для туалетного бачкаКак це не дивно, але третина питної води, яка подається в міські системи водопостачання, зливається в унітаз. Про зростаючу цінності та вартості питної води відомо, нестача прісної води вже сьогодні життєва проблема мільйонів людей.

Загроза дефіциту питної води висить над усіма країнами, людьми. Актуальними є всі розумні пропозиції про скорочення технічного споживання питної води.

Оригінальним визнано Пропозиція інженерів з Ванкувера про використання перероблених (очищених) стоків ванної кімнати, душа для наповнення бачка унітазу. Розроблена система оплавлення збирає частину використаної води зі стоків з ванної, душа, інших, сильно не забруднених стоків, в децентралізованої компактною, герметичній ємності. Рухаючись самопливом, використана вода очищується декількома фільтрами, дезінфікується і також самопливом подається в бачок унітазу.

Головне перевагою нового пристрою - простота, універсальність, невисока вартість. Дизайнери допрацювали систему рециркуляції: тепер одна людина, користуючись викруткою, змонтує і перевірить її працездатність за годину роботи. У систему включаються душові кабінки, ванни різних конструкцій. Особливо ефективно працює система в двоповерхових будівлях.

Витратним матеріалом є дезінфікуючий речовина, запас якого рекомендується поповнювати двічі на рік. Якість доливань води відповідає стандартам здоров'я, прийнятим для очищеної технічної води.