Довгий коридор і його дизайн

Справка из наркологического диспансера в СПб  подробнее.. , можно узнать все что вас интересует .

Довгі коридори схожі на нескінченний тунель, більше того, даремний. Якщо коридор насправді є довгим, то бажано роздрібнити його на зони. Наприклад, підлогу можна зробити секціями з ламінату та плитки. Таким чином, у коридору з'явиться своєрідна закінчена картина, він не буде схожий на нескінченну трубу.

Щоб візуально коридор здавався ширше, стіни оформляють у світлих кольорах. При широкому коридорі можна обладнати функціональне приміщення. На стінах добре виглядає оформлення у вигляді відкритих полиць. На полицях стануть книги, декоративні дрібниці, що надає затишок коридору.

Так коридор перетворюється в домашню бібліотеку, а був просто прохідним приміщенням. Щоб не було захаращеності, колір меблів виконується в світлих тонах. Рекомендується яскраве освітлення, щоб добре бачити вміст полиць.

Якщо не подобається ідея з полками, коридор можна оформити по-іншому. Встановивши невисокі і вузькі шафи, зовні вони будуть схожі на парапет, а ще й з дверцятами. На шафки ставляться статуетки, картинки, фотографії. Усередині шафок може перебувати якась дрібниця, яку нікуди більше покласть.

Любителі мистецтва перетворюють довгий коридор в галерею. Стіни завішували рамочками, знімками, а можна повісити пару великих творів мистецтва. При виборі підлоги слід враховувати, що коридор є прохідним приміщенням. Тому не слід економити при виборі матеріалу для підлоги, щоб в недалекому майбутньому не ремонтувати коридор повторно.