Дзеркала у вашій оселі

З точки зору дизайну дзеркала є найбільш цікавими елементами в інтер'єрі. Більшість з нас починає свій день саме з цього об'єкту. З цієї причини слід приділити його вибору та розміщенню достатньо уваги. Важко знайти сьогодні таку квартиру, в якій не було б дзеркала. При цьому воно виконує роль функціонального об'єкта. Але чи можна зробити з дзеркала дійсно цікавий виріб декоративного призначення?

В холодное время года сохранить ноги сухими и в тепле помогут высококачественные берцы зимние - незаменимая надежная обувь для военнослужащих и спасателей, изготовленная из натуральной кожи, что является гарантией длительного срока службы.


Дайте відповідь для початку собі на питання, де зазвичай висять наші дзеркала. Відповідь буде однозначною: у ванній або передпокою. Також часто дзеркало розміщується в спальні. Ширина дзеркал в стандартному варіанті становить 50 сантиметрів. Його доцільно розмістити на висоті 1 м 70 см.

Дзеркало іноді має дуже похмурий вигляд, однак, якщо використовувати його правильно, можна отримати вражаючі результати в декоративному плані. Використання одного дзеркала виглядає нудно і "самотньо". Уявіть собі дзеркало з нічим не примітним зовнішнім виглядом, яке розміщене в самому центрі порожньої стіни ... Чи може воно порадувати кого-небудь з ваших гостей або навіть вас самих.

Безумовно, при будь-якому розкладі таке дзеркало продовжить виконувати свої функції щодо відображення світлових променів і, отже, розширенню меж простору. Однак при вдалому поєднанні з усім простором про житло говорити не доводиться.

Зовсім інше враження буде створювати кілька дзеркал з меншими розмірами, які будуть оформлені в красиві рамки. Їх можна розташувати уздовж однієї стіни, наприклад, в коридорі. У верхній частині стіни можна вмонтувати світильники. Світло від них буде в точності падати на дзеркала.

Можна також експериментувати з рамками, підбирати їх в різних кольорах і розмірах. Рамки з дзеркалами можна розмістити хаотично, результат приємно здивує вас самих, тому обов'язково спробуйте даний прийом! Ви відразу ж відзначите, що коридор ніби став ширше, а сам інтер'єр буде справляти враження в чомусь навіть "інноваційного".

Напрямок дзеркал - це те, з чим також варто поекспериментувати. Це навіть посилить описаний вище ефект. Відхилення в напрямку рекомендується в межах 1-2 сантиметрів. У підсумку ви отримаєте різні частини протилежної стіни, що відображаються дзеркалами.