Дзеркало для душі

Авторське дзеркало в рамі - унікальний і виразний елемент інтер'єру.

Звичайне дзеркало, у вигляді прямокутного або квадратного шматка скла, виглядає нудно, сумно і не представляє ніякої естетичної цінності. Протягом багатьох століть дзеркало в рамі могли дозволити собі люди тільки багатих і заможних верств суспільства. І це невипадково, адже якщо його помістити в раму, то воно відразу набуває зовсім інший вигляд: дзеркальна поверхня наповнюється життям, перетворюється на досить помітний і значущий елемент декору.

Сьогодні дуже важливо для кожної української людини зберегти нашу українську історію та традиції, мову і культуру, і тому в соціальних мережах створений сайт українська вишиванка, на якому представлені свіжі українські новини, цікаві неповторні традиції, хвилююча історія країни та інші теми, які покажуть красу і велич України.


Але часи змінилися, і зараз кожен з нас може замовити для себе настінне дзеркало в рамі, яке стане справжньою прикрасою будь-якого інтер'єру. Зі смаком підібране обрамлення здатне перетворити собою не тільки сам шматок скла, а й задати неповторний стиль приміщенню створивши в ньому певну атмосферу. Вміщена в дерев'яну раму нічим непримітна дзеркальна поверхня придбає абсолютно інший зовнішній вигляд.

У раму з натурального дерева ручної роботи, зроблену в єдиному екземплярі, майстер вкладає частинку своєї душі, тому укладене в неї дзеркало стане справжнім витвором мистецтва, буде надавати додаткову красу і більше одухотворений вигляд відображенню людини, тим самим створить йому позитивний і гарний настрій. Дерево само по собі теплий природний матеріал, що несе позитивний заряд, а оброблене з любов'ю рукою талановитого майстра воно набуває додаткову красу і силу впливу.

Крім того, авторські дзеркала в рамах з натурального дерева при правильному догляді будуть служити не одному поколінню своїх власників, тим більше, що з плином часу вони набувають все велику ціну і підвищують свій статус.

Звичайно, ціна на авторські дзеркала трохи вище, ніж на вироби масового виробництва, але це з лишком окупається високою якістю, унікальністю і довговічністю. В авторської майстерні завжди можна виготовити настінне дзеркало з будь-якими розмірами замовника і за оптимально доступною ціною.

Це в жодному разі набагато вигідніше, ніж покупка дзеркал зарубіжних виробників, тим більше, що кожне виготовляється в єдиному екземплярі. Замовивши у нас авторське дзеркало в рамі, ви отримаєте готове до установки ексклюзивний виріб з усім необхідним кріпленням, яке стане прикрасою вашого будинку на довгі роки.