Фарбування паркану за будь-якої погоди

Коли на вулицю приходить весна, кожен дачник бажає надати своєму будиночку належний вигляд. Перше, що кидається в очі - паркан. Від його зовнішнього вигляду залежить настрій, з яким належить проводити господарські роботи. Проблемою є нестабільна погода. Однак, обробку паркану можна здійснити, навіть при дуже поганих погодних умовах.

На сьогодні будь-який процес будівельної діяльності починається з комплексу робіт - інженерні вишукування , що дозволяють проводити різнобічне дослідження природних умов даного району, а також своєчасне обстеження будмайданчиків та різних споруд.

Що робити, якщо йдуть дощі?

Спочатку краще використовувати розпилювач.Безумовно, дощова погода - не найкращі умови, які необхідні для якісного фарбування паркану, але зробити це можна. У кожному разі, коли йде дощ, цього робити не варто, але у випадку, якщо дерево вологе - можна проводити його обробку. Якщо паркан був пофарбований у минулому році, необхідно зняти старе фарбування, принаймні те, яке потріскалося. У випадку, якщо дерев'яний паркан тільки встановлений, його обов'язково потрібно обробити антисептиком. Це надовго збереже структуру дерева і його якості. Покривати антисептиком краще кілька разів. Коли дерево трохи вогке - нічого страшного, для впливу антисептика це не має ніякого значення.

Дуже важливо ретельно обробити огорожу в нижній його частині. Саме там найбільше вогкості, яка може сприяти гниттю і виникненню грибка на деревині. Обробка антисептиком повинна проходити кілька днів. Не варто накладати суміш на огорожу кілька разів на короткий період часу. Особливо це важливо тоді, коли погода волога.

Фарбування дерев'яного паркану

Коли обробка проведена, можна сміливо приступати до фарбування. Вибір фарби - справа господаря, але найкраще використовувати матеріал на масляній основі. Така фарба довго сохне, але дуже «спокійно» ставиться до негативних погодних умов. Процес фарбування повинен відбуватися в кілька етапів, що дуже важливо. Від якості виконаних робіт залежить довгостроковість фарбування і стан самого дерева.

Насамперед необхідно нанести фарбу на поверхню огородження за допомогою розпилювача. Це самий практичний і зручний варіант. Не варто довго затримувати розпилювач на одному місці, це може призвести до виникнення потьоків. Рівномірними рухами слід нанести фарбу на всю площу. Після цього, необхідно вдатися до послуг м'якого пензлика. Він повинний бути широкий і з довгою ручкою. Це дозволить робити розмашисті рухи, які остаточно усунуть всі недоробки або виниклі патьоки. Після цього процесу, потрібно дати можливість паркану висохнути.

Другим етапом є повторний процес нанесення фарби. Якщо погода гарна, то за ніч паркан висохне і буде готовий до фарбування. У тому випадку, якщо паркан не висох або йде дощ, слід почекати висихання (хоча б часткового). Другий етап нічим не відрізняється від першого, з тією лише різницею, що фарбу можна накладати більш щільно.

«Вологі» нюанси при фарбуванні паркану

Важливо розуміти одну річ - якщо обробка мокрого дерев'яного паркану цілком реальна, то процес фарбування дуже небажаний. Існує величезна ймовірність того, що дуже скоро таке фарбування перетворитися на звисаючі грудки фарби на паркані. Не варто дуже засмучуватися, якщо погода погана. Головне, що паркан оброблений антисептиком і не піддається процесам гниття. Не треба накривати паркани. Це призводить до парникового ефекту, дерево перестає «дихати» і починається процес руйнування. Маючи прекрасний оброблений паркан, краще дочекатися сонячної погоди і без всяких проблем виконати задуману справу.