Фарбування стін квартири

В даний час широкою популярністю користується фарбування стін. На будівельних ринках дуже великий вибір дуже  фарбувальних складів. Перш ніж пофарбувати стіни, необхідно їх підготувати. Підготовка повинна бути ретельною. Перед фарбуванням стіни повинні бути рівні і без єдиної тріщинки. Справа в тому, що фарба не приховує дефектів стін.

В наше время самой распространенной и затребованной обувью в зимний период для военнослужащих являются теплые берцы. Изготовленные из качественной натуральной кожи купить берцы зимние можно не выходя из дома в интернет-магазине, где представлены удобные и надежные берцы разных размеров и моделей.


Спочатку стіни необхідно обштукатурити і видалити з них всі бризки і краплі від розчину за допомогою жорсткої щітки. Потім на поверхню  встановлюють сітку, шпаклюють фінішною шпаклівкою і шліфують. А далі стіни фарбують.

Отже, існує кілька способів фарбування стін. У нових квартирах не рекомендується використовувати фарбу, в складі якої є розчинник, так як свіжа штукатурка має велику кількість лугу, що при зіткненні з такою фарбою небажано і навіть шкідливо.

 Якщо на стінах раніше використовувалася фарба, то її необхідно видалити. Далі позбутися від нерівностей за допомогою шпаклівки, а потім відшліфувати стіну. Перш ніж пофарбувати зазвичай наносять ґрунтівку. Це є необхідним для того, щоб захистити стіни від різних бактерій і грибків. Найкращим вибором стане грунтівка, яка має у своєму складі акрил і що володіє антибактеріальним ефектом. Вона проникає всередину поверхні, має знезаражуючий ефект, не робить ніякого впливу на організм і не горить.

Акрилову ґрунтівку можна використовувати на будь-яких поверхнях, а також не тільки для внутрішніх приміщень, але і зовні.

Для внутрішніх приміщень в квартирі краще всього підходить водоемульсійна фарба. Вона швидко сохне і наноситься на будь-які поверхні, а також не володіє токсичним ефектом. Після фарбування водоемульсійними барвниками стіни дихають. Метал такою фарбою ні в якому разі не можна обробляти, він може окислюватися. Завдяки органічним барвникам можна створити будь-який колірний відтінок.

У нових квартирах рекомендується фарбувати стіни олійними фарбами або гранітними. Гранітна фарба звичайно ж не має у своєму складі ніякого граніту. Фарба наноситься спеціальним пістолетом і при висиханні створює ефект граніту. Також дуже поширені фарби з ефектом велюру. До складу обох фарб входять частинки акрилу, при висиханні утворюючи той чи інший ефект.

На ринку сучасних фарб можна зустріти фарбу з перламутровим ефектом. Це досить незвичайна фарба, дуже красива, що створює на стінах при висиханні перламутровий ефект. Використовувати її можна практично на будь-яких поверхнях.