Фасадні системи утеплення

У зв'язку з розвитком будівельних технологій і вигадуванням нових систем утеплення, на сьогоднішній день фасадні системи вже заполонили будівельні ринки й магазини, що пояснюється їх великою популярністю серед будівельників та власників приватних будинків.

В наш час для внутрішнього й зовнішнього оздоблення стін і дахів нових будинків й реконструйованих будівель все більше використовується алполик - алюмінієва композитна панель, висока якість й неперевершені характеристики якої вже давно дозволили змінити вигляд наших міст й промислових об'єктів.

Фасадні системи

Такі обставини, можна пояснити тим, що фасадні системи утеплення володіють високими й якісними характеристиками в експлуатації, а також прийнятною вартістю для кожного, хто хоче зробити свій будинок більш теплим і затишним. Якщо розглянути більш докладно весь асортимент, то фасадні системи, можна розділити на: сендчі-панелі; вентильовані; композитні; алюмінієві.

Всі перераховані вище системи призначені для якісного облицювання й красивого оформлення фасаду будівлі. Що надає приватним будинкам не тільки затишок і комфорт, а й акуратний вигляд, і також естетичну красу.

Ще однією перевагою таких систем є простота монтажу, а також тривалий термін експлуатації, як правило, більше п'ятдесяти років. Крім того, на відміну від старих аналогів, споживач має можливість вибрати, практично, будь-який колір і текстуру. Слід зазначити, що це лише деякі переваги систем, які спокушають власників будинків до їх використання.

Що ж стосується принципу роботи, то він простий. Принцип фасадних систем полягає й схожий з принципом роботи термоса. То, має зберігати тепло всередині приміщень і всього будинку, а також захист від температури зовнішнього середовища. Цікавою й ще однією перевагою є те, що при використанні фасадних систем в будинку та його окремих частинах не виникає конденсату.

Характеристики матеріалу
Отже, навіть дерев'яні будинки не гніють, і не з'являється цвіль на дерев'яних елементах будинку. Саме ж утеплення здійснюється за рахунок внутрішньої температури в будинку та його приміщеннях, а також заповнення простору, який знаходиться між панелями й стінами. Таким чином, стіни не промерзають, отже, не втрачають тепло, яке знаходиться всередині.

За рахунок щільності й характеристик, якими володіють утеплювачі, стіни й приміщення будинку, також захищаються від звуків з вулиць, доріг і «зовнішнього світу». Слід звернути увагу на те, що незалежно від виду фасадного утеплення, всі вони сходяться в тому, що поверх стіни монтується міцний каркас, в каркас розміщується утеплювач, а поверх утеплювача монтується захисний шару, як пластикові панелі й так далі.