Фундамент для дачного будинку

Ще до початку будівництва дачного будиночка і прилеглих будівель кожен з нас прораховує надійність і довговічність запланованих будівель. Вже на початковому етапі підрахунків можна сказати, що будівництво дачі - справа витратна.

Сегодня многие мечтают хоть на какое-то время отвлечься от суетливой городской жизни и уединиться в тихом местечке. Для этого нужно всего лишь Купить участок в Борисполе , и наслаждаться прелестями загородной жизни, тишиной и красотой природы.

Перед початком будівництва знадобиться вирити котлован за допомогою спеціальної техніки. Якщо площа споруди невелика, то це тільки додає «головного болю» забудовнику. Справа в тому, що навіть для маленького будиночка необхідно залити бетонний фундамент об'ємом 10-15 м3. При цьому існує ризик розмиття фундаменту ґрунтовими водами.

Незважаючи на це, можна мінімізувати витрати на будівництво і заощадити час. Замість бетону доцільно закладати фундамент на гвинтових палях. Тільки на одному фундаменті можна заощадити до 50% закладеного бюджету. По міцності такий фундамент нітрохи не поступається бетонному. Такому фундаменту не страшні температурні зміни і рух ґрунтових вод.

Подібний будинок практично не дає усадки, стіни будуть позбавлені від таких неприємностей, як тріщини і розколи. До будівництва будинку на гвинтових палях можна приступати незалежно від пори року. Фундамент можна покласти протягом декількох днів. Непогана різниця, правда? Гвинтові палі в силу своєї конструкції розраховані на споруди з невеликою вагою. Однак дачні будиночки переважно виконуються з дерева, вони самі по собі дуже легкі.

Так що при правильній установці не повинно бути проблем. Зовні паля - це звичайна труба з металу з загостреним кінцем. Закінчення палі кріпиться до землі за допомогою спеціальних лопатей. Такі конструкції продаються в багатьох будівельних магазинах.

В залежності від товщини паль встановлювати їх можна як вручну, так і за допомогою будівельної техніки. Встановлені палі вирівнюють і обробляють спеціальними складами з метою профілактики корозії і наповнюються бетоном.

Як вже було зазначено, будинок, поставлений на таких палях, при дотриманні всіх норм не дасть усадки. Як тільки бетон застигне, можна приступати до зведення стін. Як бачимо, даний метод виключно ефективний при споруді невеликих будівель.

купить участок борисполе