Фундамент для каркасного будинку Своїми Руками

як зробити фундамент під будинок

В кожну ціну включено утеплення 150-200мм, до 250мм хв. вати і чистове оздоблення.  
Фундамент Стрічковий монолітний (МЗЛФ) в50см х ш40см + 50-70т.р. (По проекту)

 

Фундамент - це частина будівлі (переважно підземна), яка служить для передачі навантажень від будівлі на природну або штучну основу.Фундамент - підстава будівлі і чим воно міцніше, тим довговічніше будова.

 

Термін ФУНДАМЕНТ, сподіваюся, не викликав у Вас питання. Складніше з терміном ЗАСНУВАННЯ. Фундамент - слово звичне для рядового забудовника.Будівельна наука воліє терміни "підстави" або "основи і фундаменти".Автори віддали перевагу першому варіанту. Тому для фахівців, які ведуть проектування будівель, найголовніший СНиП 2.02.01-83 названий "ПІДСТАВИ БУДИНКІВ І СПОРУД". В цьому документі більш 60 сторінок. Ті з Вас, у кого вистачить сил ознайомитися з цим документом хоча б поверхово, зможуть ще раз переконатися, чому проектування фундаментів дуже відповідальна задача при будівництві будинку.Якщо немає бажання вивчати СНиП, то ми на цьому сайті постараємося докладно розповісти про переваги та недоліки різних фундаментів і сподіваємося, що з нашою допомогою вам вдасться зробити правильний вибір, і в наслідку побудувати хороший фундамент для вашого будинку.

 

Тому-не намагайтеся "скачати фундамент". Марно. Ні Яндекс, ні Гугл не можуть врахувати всіх особливостей Вашої ділянки.У людини, що дає таке завдання пошуковику, уявлення про фундаментах склалися, швидше за все, на підставі досвіду минулого сторіччя, коли 80% фундаментів представляли собою блоки ФБС, які необхідно було правильно підібрати і розкласти.

 

У зв'язку з тим що, надійніше фундаменту все таки буде стрічковий фундамент (а найчастіше простіше і дешевше), то на перше місце виходить молодший брат поглибленої стрічки нижче точки промерзання,, який з легкістю підходить для будинків з колоди, бруса , піноблоків, каркасніков і тд., А також дуже практичне рішення замість ФБС і стрічки може бути плита, але про це читайте в розділі

Возможно вам понравится

фундамент під будинок своїми руками
фундамент під будинок своїми руками
Фундамент для будинку з
Фундамент для будинку з
Фундамент для будинку своїми
Фундамент для будинку своїми
фундамент своїми руками для будинку
фундамент своїми руками для будинку

Економісти порахували - війна в Україні закінчиться через рік! & Nbsp; & mdash; & nbsp; InfoBud
На думку авторів прогнозу, до цього часу Україна зіткнеться із значним дефіцитом газу, а Росія - з дефіцитом доларів, незважаючи на відносно високі ціни на нафту.Продовжувати війну і обмін санкціями після 2015 року країнам буде вкрай невигідно.

Де шукати "Капсули часу"? & Nbsp; & mdash; & NBSP; MonaVista
А хмарочоси і Будь каркасний будинок, буде Tak як міст, дуже обмежили щодо tysâčeletiâmi життя граничного полиці: вони ruhnut і obratâtsâ в пилу.Швидше за все, свої застереження про можливість ..