Фундамент палі

Часто заміський будинок є досить легкою спорудою, так що не сваінужно "закопувати гроші в землю", споруджуючи дороге стрічкове (тим більше плитне!) Фундамент. Тому фундамент палі із застосуванням бетонних паль - це хороший вихід в даній ситуації, вони показали себе вірною опорою для будівлі.

Пальові фундаменти користуються у власників гідною репутацією. Вони порівняно швидко будуються, а основне - допомагають зберегти кошти на першій стадії. В основній масі випадків ці опори вживаються для дерев'яних або каркасних жител, умовно не здаються надто великими і не створюють величезний тиск на грунт.

Дуже важливо правильно знайти точки опори. В основному, палі встановлюють в точках максимального навантаження - це кути споруди, місця перетину стін і установки стійок каркаса. Для неважких будинків цілком згодяться стовпи, складені із цегли.

Продайте свой дом компании huizen te koop по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Поговоримо про бурозабівних палях. Дана технологія заснована на забиванні в територію бетонних паль, зроблених в промислових умовах. Машинний молот зі страшним гуркотом б'є по палі, заганяючи її в грунт ... Такі методи застосовуються в основному в міських будівництвах, а за містом такий спосіб забивання фактично ніяк не використовується.

Для установки бурозабівних паль тільки потрібно пробурити свердловину. Буріння проводиться обертанням особливим буром для того, щоб стіни свердловини були досить рівними. Для довговічною служби та підвищення ресурсу і терміну служби бури обробляють спеціальним фторсодержащим речовиною - епіламой. Отже, бур зробив свою справу і стіни свердловини стали рівними. Після цього процесу, природно, буде потрібно сваєбійна техніка і відсутністю гулу тут уже не обійтися, проте жахливого гуркоту, від якого здригаються навколишні будівлі, не буде.

При застосуванні бурозабівних паль відсутні вологі операції і після вже пристрою фундаменту ніяк не потрібно очікувати, поки бетон схопиться, можна відразу переходити до будівництва несучих стін.

Бурозабівние палі можуть бути цілісними, створеними з монолітного бетону і з внутрішніми порожнинами. Для виробництва таких паль використовують бетон класів В15 і В22,5. Армують палі традиційно арматурою або міцної дротом. Найчастіше вживають палі довжиною приблизно 3 метри з поперечним перерізом підошви 20 х 20 см, провідний частини - 40 х 40 см.

Палі з внутрішніми порожнинами трохи дешевше цілісних, так як матеріал витрачений не в такій мірі: бетону - на 20%, а арматури - на 50%. Але їх властивості міцності залишаються дуже високими і вони цілком можуть використовуватися для бурозабівних підстав. Забивають їх тими ж сваєбойних молотами, що і безперервні палі квадратного перетину.

Крім квадратних, ще виробляються палі прямокутного перетину (безперервні і з порожнинами), які традиційно використовують для створення підпірних стінок і закріплення обсипаються берегів водойм. У наборі виробників є і круглі трубчасті палі, ще порожнисті усередині. Вони бувають як з розкритими, так і з прикритими кінцями і передбачені для забивання в слабенькі грунти.