Функціональний дизайн офісу

Прі плануванні офісу, варто звернути увагу на кілька дуже важливих речей. По-перше, дизайн офісу повинен бути простим і функціональним, в ньому має бути комфортно працювати як декільком співробітникам, так і їх начальству. По-друге, облаштування офісу сильно відрізняється від облаштування житлового приміщення. По-третє, офіс повинен відповідати вимогам пожежної безпеки.

На сегодняшний день очень важно, чтобы был хороший информационный портал о банках Украины, предназначенный для посетителей, которым интересны актуальные банковские новости , исследования и аналитика валют и валютных отношений, самые последние экономические новости и другая полезная информация.

Дизайн і презентабельність

Не на останньому місці стоїть презентабельність офісу, він не повинен насторожувати або відлякувати відвідувача. Клієнт, як відомо, завжди правий і відразу бачить, чи вміє чи відповідає компанія заявленим характеристикам чи ні.

Правильна організація офісного приміщення налаштована на збільшення працездатності і не повинна відволікати. У приміщенні повинно знайтися місце і для кожного співробітника, і для комунікації та оргтехніки, і для необхідного обладнання та паперів.

Завдання нехай і здається важким, але воно цілком здійсненне. Щоб облаштувати місця для робочого персоналу і мати респектабельний вигляд для клієнта, не потрібні великі приміщення та грошові витрати. Для організації приміщення найкраще залучити дизайнера, він точно знайде спосіб, як обставити приміщення замовника. Замовник же, у свою чергу, повинен чітко виконувати інструкції дизайнера і знайти шлях для виконання тих чи інших його розпоряджень.

Найчастіше робота починається з зонування. Кожного офісного співробітника відгороджують від іншого невеликої ширмою, але в деяких випадках цього і не роблять. Якщо ви вирішили поставити ширми, то необхідно вибрати ідеальний матеріал. До постановки ширм подумайте про меблі і проведення комунікацій. Фурнітури не повинно бути занадто багато, найкраще буде знайти функціональні і прості меблі. Не забувайте і про особливості компанії.

Колір і відтінок

Колірна гамма приміщення повинна налаштовувати на роботу. Стіни можуть бути просто білими або жовто-оранжевими, іноді роблять світло-зелені або блакитні стіни. Для підвищення активності можна додати плями морквяно-рудого або червоного кольорів.

В простих офісах меблі представляють собою прості та зручні речі. Зазвичай це стілець що крутиться, простий стіл з висувною полицею для клавіатури і шухлядки під стільницею. Якщо є перегородки, то можна зробити в них ніші або полиці. Обов'язково поставте кулер. У великих офісах найкраще виділяти окреме приміщення для відпочинку або невеликий спортзал. Клієнт, як тільки побачить, що люди працюють в хороших умовах, тут же буде розташований до начальства.