Гараж з піноблоків

Отже, чому з піноблоків, адже багато з нас звикли, що гаражі найчастіше будують з цегли або металевого каркаса. А відповідь досить проста, справа в тому, що піноблоки дуже легкі по вазі, а значить, робітники не будуть напружуватися їх піднімати.

На сегодняшний день ремонт современных автомобилей - очень сложный и ответственный процесс. Поэтому ремонт bmw и полная диагностика машины производится квалифицированными специалистами, выполняющими свою работу на высоком профессиональном уровне своевременно и на совесть.

Переваги піноблоків

Щоб перелічити всі переваги даного матеріалу, потрібно скласти цілий список:

Піноблоки коштують набагато дешевше інших аналогових матеріалів.

Цей будівельний матеріал дуже легкий по вазі.

Невеликі витрати на влаштування фундаменту.

Найкоротші терміни, в які буде зведений гараж.

Якщо власник гаража, захоче провести опалювальну систему в гараж, щоб створити комфортну атмосферу для догляду за автомобілем в зимовий період, то стіни з піноблоків прекрасно виступлять в якості теплоізолятора.

Фундамент

Для будівлі гаража з піноблоків можна використовувати стрічковий тип фундаменту. Його глибину можна визначити виходячи з параметрів замерзання грунту взимку. Для укладання фундаменту можна використовувати залізобетон.

Стіни

Для укладання піноблоків потрібно використовувати плитковий клей, який чудово справляється з цією функцією. Коли зводяться стіни, потрібно згадати один дуже важливий недолік піноблоків, що вони не дихають. Це одна з тих причин, через які взимку в приміщення гаража з'являється конденсат, що згубно впливає на автомобіль.

Якщо в цегляній стіні природним чином знайдуться пару отворів, через які повітря буде виходити назовні, то конструкція з піноблоків такої можливості не передбачає. Тому доведеться додатково влаштувати систему вентиляції. Для цих цілей можна використовувати труби з пластику, які використовуються для спорудження системи каналізації. Вони дуже легкі та зручні в монтажі. Одну трубу потрібно встановити на 200 мм нижче рівня стелі, а другу внизу, вище підлоги на 300 мм.

Дуже важливо, щоб біля нижньої труби виявився опалювальний елемент, який буде прогрівати холодне повітря, що надходить з вулиці. Таким чином, можна буде уникнути появи грибка на стінах.Поверхню стіни, побудованої з піноблоків, можна вирівнювати за допомогою цементної штукатурки, а потім обробити облицювальним матеріалом, наприклад декоративним каменем.