Гардеробна кімната в квартирі

Як не дивно, навіть в типовій квартирі є можливість облаштування гардеробної кімнати і в цій статті ми обговоримо що ж таке функціональна вбиральня. Головне підшукати пару вільних квадратних метра, які раніше використовувалися в якості прикомірка або комори.

Лоджія або балкон також можуть стати цілком прийнятним місцем для розміщення вбиральні, де поєднання відкритих полиць з місткими стелажами дозволять розмістити велику кількість речей від нижнього до самого верхнього ярусу.


Кутова гардеробна в більшості випадків стає оптимальним варіантом для розміщення в маленькій квартирі. Адже вона поєднує в собі незвичайну компактність і достатню місткість.

У процесі проектування гардеробної кімнати необхідно врахувати безліч різних деталей і особливостей. Найважливіші з них - це освітлення, розміщення дзеркала і наявність зони переодягання. Найбільшу трудність представляє планування простору без його надмірного завантаження.

Грамотне освітлення може також надати простору додатковий обсяг, а точкове підсвічування здатне акцентувати увагу на тих невеликих зонах, де це необхідно. Тут слід виключити використання низько підвішених джерел світла, здатних обмежити доступ до полиць або перешкодити відкриттю дверей. В ідеалі має бути змонтовано кілька вбудованих світильників, які висвітлюють стелажі і, головним чином, дзеркала.

Уважне ставлення до вибору дзеркала також є важливою частиною при проектуванні приміщення для гардероба. По можливості краще повісити кілька дзеркал, розташованих навколо, що подарує можливість кругового огляду власної персони.

Не варто забувати і про систему повітрообміну в даному приміщенні. Рекомендується встановлювати провітрювач,що спрямовує повітря в найближчу вентиляційну решітку. Розміщення вентиляції в гардеробній кімнаті має істотну важливість, оскільки знижує ризик виникнення неприємних запахів і появи цвілі.

Вибір меблів для вбиральні повинен бути обумовлений як стилістикою, так і розташуванням даного приміщення. Окрему увагу слід приділити меблям з вбудованим підсвічуванням, здатне надати винятковий шарм всьому приміщенню і зробити його більш функціональним.

На щастя, зараз існує немислима безліч варіантів, відповідних під будь-який стиль і розмір. Для тих, хто хоче постійно змінювати конфігурацію приміщення, краще схилитися до вибору модульної системи, але не варто забувати про зручність та якість обраних меблів.

Дизайн гардеробної формується лише уявою замовника, але важливо пам'ятати, що дане приміщення виграє при використанні простих форм і спокійних кольорів, що дозволяють зосередити увагу на власному зовнішньому вигляді.

Для тих, хто ще не наважився на купівлю гардеробної кімнати, не варто забувати про те, що її облаштування в будинку - це більшою мірою виняткова можливість грамотно організувати простір, а не сліпе слідування моді.