​Гвинтові сходи

Третій тип сходів - гвинтові. Крім того, є їх підвид - спіралеподібні. Сучасні гвинтові сходи встановлюють навколо центральної стійки (так звана обсадная труба), тому її не потрібно додатково зміцнювати або підпирати. Звичайно, гвинтові сходи можуть кріпитися на косоурах або на больцах. Не потрібно плутати гвинтові і спіралеподібні сходи. Зазвичай у таких сходів немає косоуров, болец, вони найчастіше встановлюються всередині приміщення. Їх сходинки закручені навколо обсадної труби, як би утворюючи вертикальну спіраль, а звичайна гвинтові сходи може бути витягнутої. У наші дні функціональність гвинтових сходів цінують менше, ніж їх зовнішній вигляд. Можна виготовляти гвинтові сходи класичного стилю з дерева або створити сучасне чудо зі скла і металу.

Срочный автовыкуп на сайте avtovikup057.com по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Не варто забувати, що, піднімаючись по таких сходах, потрібно бути обережним. Крім того, як правило, гвинтові сходи роблять дуже вузькими, а це створює незручності, наприклад, якщо Вам потрібно занести на другий поверх великогабаритні предмети.

Складні (висувні) сходи

У складних або висувних сходів є певне призначення. Зазвичай вони бувають невеликого розміру. Найчастіше вони займають мало місця і складаються з декількох частин: стаціонарної і двох рухливих. Нижні частини складаються і піднімаються нагору, а верхня кріпиться до горищного люка. Якщо ступені драбина, вона може бути типу гармошки: потягнувши за мотузочку, сходи висувається. Дерев'яні сходи складається, як складається ліжко. Не варто забувати, що всі металеві деталі повинні бути оцинковані, інакше вони можуть заіржавіти.

комбіновані сходи

У комбінованих сходах використовуються всі вище перераховані деталі. У цьому випадку мова йде не тільки про матеріал, але і про поєднання способів кріплення сходинок, але це вже справа смаку.

Матеріал для виготовлення сходів

Найчастіше при виготовленні сходів використовують деревину. Звичайно, можна застосовувати і метал, мармур, граніт, бетон. Можна поєднувати кілька матеріалів.

Сходи на косоурах найчастіше виготовляють з деревини, так як дерево прекрасно підходить для будинку. Цей матеріал екологічний, чистий, теплий і підходить для реалізацій всіляких дизайнерських фантазій.

Мармурові сходи встановлюють тільки в приміщеннях, так як мармур не стійкий до вологи і перепадів температури. Інша справа - граніт. Він стійкий до примх погоди, тому його можна застосовувати і при зовнішніх роботах.