Характеристики керамічної черепиці

Якщо порівнювати характеристики всіх покрівельних матеріалів, то найкращі показники по довговічності будуть у обпаленої, керамічної черепиці.

І, безперечно, даховий вентилятор димовидалення дає можливість, зробити експлуатовану будівлю комфортною.

Для того чтобы крыша дома выглядела современно и элегантно, необходимо прибегать к услугам фирмы, занимающейся кровельными работами, а у дилера можно заказать бесплатный расчёт кровли и качество покрытия будет гарантировано. Ведь высококачественная кровля из керамической черепицы это не только защита дома от осадков, но и радующий глаз внешний вид.


При використанні керамічної обпаленої черепиці, відомо, що її отримують в результаті випалення глини при температурі в тисячу градусів. Тому вона має червонуватий відтінок. Потім на неї наносять захисну плівку, щоб поліпшити видалення опадів. Керамічна черепиця має кілька видів залежно від того, як вона була виготовлена і способу кріплення до конструкції даху.

Для цієї черепиці допустимий кут ската від двадцяти п'яти градусів до шістдесяти градусів. Якщо кут менше або більше допустимих норм тоді потрібно проводити додаткові роботи з вентиляції, теплоізоляції або проводити додаткові роботи по кріпленню черепиці.

 Між собою черепиця кріпиться за допомогою спеціальних замків. Черепиця кріпиться до обрешітки. Спочатку залагоджують нижній ряд, на нього наступний верхній ряд. Таку схему застосовують для того, щоб виключити можливість протікання.

Черепиця, виготовлена якісно - буде служити не менше ста років. Показник, з яким не може зрівнятися жоден покрівельний матеріал. Матеріал, який повністю поглинає шуми, не горить. Цьому матеріалу не страшні морози. Матеріал здатний "дихати", тому на горищах не вогко.

Зараз випускається черепиця різних кольорів і форм, це робить привабливим даний матеріал. Керамічна черепиця є самим надійним покрівельним матеріалом.