Кімнатні стеллажі - ідеальне місце для домашніх дрібничок

Зберігаюча свої таїмниці за щільно зачиненими дверцятами шафа, поступово відходить у минуле. Її місце займають відкриті стелажі, які додають приміщенню легкості, а за рахунок виставлених на полиці всіляких дрібниць, і яскравості.

В современной жизни из-за большой занятости на работе или решения других проблем, совсем не остается времени для родных и близких, а так же домашних дел. Для этого домашний персонал от компании "Персонал сити" будет - идеальным вариантом решения любых задач ведения домашнего хозяйства, включая услуги нянь и гувернанток, поваров и домработниц, горничных и сиделок.


Ось тільки гармонійно розставити свої речі чомусь виявляється складно. І замість красивої колекції на полицях з'являється безформна гора.

Існує кілька нескладних порад, які відчутно полегшать весь процес облагородження стелажа.


Перше що ви повинні зробити - це прибрати з полиць абсолютно все. Починаючи з нуля легше домогтися помітних результатів. Протріть полиці і заодно речі від пилу і задумайтесь над тим, що велика кількість речей, особливо маленьких, ніяк не можна привести до ідеального порядку. Хаос не притягне захоплених поглядів, а ось пилу притягне значну кількість.

Отже, порада перша. Геть зайве.

На ваших полицях має бути місце для вільного простору. Саме воно послужить прекрасним фоном для ваших речей, допоможе їм виділятися, додасть візуальної легкості, за яку так люблять стелажі дизайнери.

Але ж не все те, що раніше заповнювало порожні місця в стелажі, хочеться і можна викинути. З цього випливає порада номер два.

Досвідчені декоратори знають про існування контейнерів для стелажів. Причому їх фактура і колірне рішення служать додатковими акцентами в загальному дизайні кімнати. Контейнери можуть перегукуватися з іншими елементами інтер'єру і створювати загальну гармонію в кімнаті. Сховавши в контейнери всі дрібниці, залиште під рукою те, що вам необхідно.

Раз ви змирилися з тим, що дещо слід заховати, пора визначитися і з тим, що і за яким принципом ви залишите.

Мінімум квітів

Багато яскравого і строкатого допустимо тільки в розфарбуваних циганських спідницях. Вибирайте два, в крайньому випадку, три кольори. Не варто забувати, що кольори ці повинні гармоніювати з колірним рішенням всієї кімнати. Причому два-три кольори на весь стелаж, разом з контейнерами. А якщо все колірне навантаження лягає на вміст, то самі полки повинні бути нейтральні за кольором: натуральне дерево, чорний або білий кольори.

Тематичні групи

Розібравши свої речі, ви можете побачити, що деякі предмети зовсім не на самоті і, наприклад, п'ять статуеток янголят або кілька альбомів з джазовою музикою цілком тягнуть на маленьку колекцію. Маючи в своєму розпорядженні такі предмети поруч, ви облагородите вигляд вашого стелажу і проявите свою індивідуальність.

Парний варіант

Щоб додати відчуття закінченості і продуманості варто розмістити на ваших полицях парні предмети. Це можуть бути свічки, підсвічники, однакові рамочки. Загалом, те, що покаже вашу роботу над загальним видом стелажа. Симетричне розташування парних предметів систематизує весь вміст стелажа.

Якщо що на поличках залишити вже зрозуміло, то, як це розставити інше питання.

Донизу- важке, догори - красиве

Нижні полиці функціональні, а ось ті, які розташовані на рівні очей - несуть на собі естетичне навантаження. Витончені дрібнички повинні радувати вас, а для цього їх потрібно регулярно бачити.

Висота і глибина

Щоб вся композиція була гармонійна, слід зрівняти предмети. Низькі поставити попереду, а високі відсунути подалі. Поставити низьку дрібничку на підставку, щоб вирівняти її з сусідньою.

Правило трикутника

Таємна хитрість дизайнерів - розташовувати предмети так, щоб вони в результаті створювали трикутник. Причому необов'язково правильний. Від чогось у свідомості людини форма трикутника пов'язана з гармонією, і знання подібної хитрості допоможе вам, вірно, організувати простір вашого стелажа.