Как произвести монтаж сайдинга и изготовление пластиковых изделий

При самостійному монтажі сайдинга потрібно чітко дотримуватися всіх інструкцій, що дозволить скористатися гарантійною підтримкою виробника, уникнути невірних дій і зберегти властивості готового виробу на весь термін експлуатації.

Правильна установка сайдинга захистить будинок від перепадів температур і атмосферних опадів.

На сегодняшний день изделия из пластика пользуются большой популярностью и довольно востребованы среди населения. Поэтому на сайте http://plasticpro.com.ua/cat/ компании «ПЛАСТИК-PRO» представлен огромный ассортимент изделий из пластика высокого качества, практичного и безопасного в использовании.

Важливі умови

Перед кріпленням сайдингу потрібно провести підготовчі роботи і закріпити обрешітку. Це необхідно в якості додаткового утеплювача будівлі і залишає зазор для конденсату.

При закріпленні елементів потрібно враховувати можливе стиснення-розширення елементів через температурні перепади і розрахувати затягування кріпильних деталей, а також не закручувати саморізи занадто сильно, залишати хоча б 1 мм зазору. Панелі повинні вільно рухатися.

Монтаж варто проводити в певній послідовності - підготовлення поверхні, установка стартових і фінішних планок, наличників на вікна та двері, оздоблювальних планок і кутів, а потім переходити до безпосереднього монтажу сайдингу знизу вгору.

Правила установки сайдингу

Не варто встановлювати вертикальні профілі частіше, ніж через кожні 50 см.

На бічних зазорах варто залишати близько 6 мм простору для розширення або стиснення панелей. Якщо монтаж відбувається при температурі -5, то відстань має збільшитися до 10 мм.

Не потрібно тиснути на панелі зверху вниз. Це може призвести до зміщення радіусу. Для з'єднання замку з нижньою деталлю, силу потрібно прикладати тільки по напрямку знизу вгору.

Цвяхи забиваються тільки в центр отвору. При вбиванні цвяха в кінець, це може призвести до деформації виробу. Для збільшення отвору можна використовувати перфоратор.

Інструменти

Знадобляться наступні інструменти - електропила, молоток, рівень, рулетка, крейда і ножівка по металу з дрібними зубчиками. Ручна електропила знадобитися для швидкого розрізування сайдинга. При роботі в холодну погоду рухати пилкою потрібно повільно, щоб уникнути розтріскування і відламування шматків виробу.

Працювати бажано в захисних окулярах. Також можливо знадобляться інструмент для зняття панелей, пуансон, перфоратор та ножиці по металу.

Источник: http://plasticpro.com.ua/cat/