Каліграфія

Хочете стати володарем каліграфічного почерку? Набридло писати "як курка лапою"? Тоді ця добірка створена спеціально для Вас: кращі курси каліграфії зроблять свою справу. Вже через пару занять Ви відчуєте істотну різницю в краснописі, адже Ви дізнаєтеся всі основи письма, напрямки та стилі, вивчіть різноманітні шрифти і відкриєте для себе інші секрети цього виду образотворчого мистецтва.

Проводится выставка на которой Вам будет представлена каллиграфия буквы украинского алфавита задолго до независимости страны.

Звичайно, школи каліграфії для початківців вже не користуються шаленою популярністю як раніше, адже на дворі вік сучасних технологій, де комп'ютери повністю замінили рукописні тексту. Але ще залишилися романтики, художники і дизайнери, які використовують букви і цифри для творчих робіт, ілюстрування книг і листівок. Крім того, вміння володіти пером і тушшю може стати в нагоді в житті (навчитися можна в одній зі шкіл каліграфії). Ні, не для заповнення документів, а для роботи в сфері малювання.

Але що ж таке - чистописання? Це майстерна і гармонійна манера письма, шедеври якої нітрохи не менш цінні, ніж знамениті картини великих творців. В руках досвідчених каліграфів, звичайний алфавіт на пергаменті перетворюється в дорогоцінний твір. Варто відзначити, що записатися до майстрів на курси каліграфії може кожен бажаючий.

Якщо Ви дійсно хочете удосконалювати і розвиватися, то курси каліграфії та уроки чистописання Вам сподобаються.