Капітальний ремонт квартири дешевший за косметичний

Основна проблема ремонту - це ціна. Існує величезний перелік, здавалося б, обов'язкових робіт, завдяки яким загальна вартість роботи здатна знищити практично будь-який бюджет. При цьому якість, висока вартість гарантувати не може.

В наше время поиск детского матраса многих родителей заганяет в тупик - как выбрать хороший матрас для ребенка. Прежде всего матрас для детской кроватки должен быть достаточно упругим, ровным и комфортным, а также соответствовать размеру кроватки, тогда и сон у малыша будет крепким и спокойным.

Однак якщо зайнятися грамотним плануванням, і вивчити всі можливі технології, присутні на ринку, виявиться що повний ремонт в квартирі не на багато дорожче косметичного. І так починаємо ...

Стеля

Тут одне з найбільш розумних рішень - використання натяжної стелі. Роботи з її встановлення займають в буквальному сенсі пару годин, і вимагають мінімум кріплення. Вибір забарвлень малюнків і текстур такий же великий, як і при виборі шпалер, і виглядає натяжна стеля дуже дорого, при помірній ціні.

Великий плюс цього рішення в тому, що натяжні конструкції можна використовувати для вирівнювання низьких стель, так як встановлювати їх можна з зазором всього в 4-5 см.

Вибір натяжних стель представлений матовими або глянцевими полотнами, які можуть бути як однотонними, так і різноколірними або виконаними у вигляді фотопанно. Ціна натяжних конструкцій також може сильно відрізнятися, дозволяючи знайти оптимальне рішення для будь-якого гаманця.

Стіни

Існує два економічних рішення для ремонту стін - це шпалери й фарбування. Причому фарбувати можна і ванну, і кухню, і житлові кімнати. Помилковою є думка, що фарба гірше керамічної плитки. Існує велика кількість кольорів для фарб, а можливість створювати складні забарвлення завдаючи кілька шарів спеціальними валиками, роблять цей вид обробки оригінальним і дуже перспективним.

При виборі шпалер перевагу варто віддати флізіліновим, так як через більшу товщину вони можуть скрасити незначні недоліки, На стіни з невеликими нерівностями краще «одягати» шпалери, з дрібним малюнком, які складаються з декількох квітів.

Підлоги

Підлога - найдорожча частина ремонту. Якщо вона не рівна, то візуальними ефектами це не виправити. Тому нерівності доведеться вирівнювати в будь-якому випадку. Найпростішим і найефективнішим способом позбутися від невеликих ямок і перепадів - використовувати рідке скло або інший аналогічний самостійно вирівнюючий матеріал.

Для виправлення великих перепадів найкраще підходять насипні підлоги, які звичайно вдарять по бюджету, але набагато менше, ніж будь-яка інша технологія.

В якості недорогих варіантів покриття підлоги можна використовувати ламінат або лінолеум. Причому ламінат цілком може коштувати навіть дешевше.

Повноцінний ремонт квартири за ціною косметичного цілком можливий. Більш того в багатьох випадках саме такий підхід буде єдино правильним.