Каркасні Будинки Своїми Руками Фото

Кріплення кутових стійок

Каркасний будинок - це швидкобудуюємі і легка конструкція.  
Основна особливість такого будинку це легкий дерев'яний каркас, який складається з вертикальних стійок і горизонтальних обв'язок.

 

Порожнечі заповнюються утеплювачем з низькою теплопровідністю.Для облицювання інтер'єру і екстер'єру будинку існує безліч оздоблювальних матеріалів при допомозі, яких можна надати каркасному будинку будь-який зовнішній вигляд.
Всі новітні досягнення будівельних технологій успішно застосовуються в каркасному житловому будівництві, дозволяючи раціонально використовувати будматеріали.

 

Призначення каркасного будинку

 

Визначтеся з сезонним призначенням будинку, чи буде він використовуватися цілий рік або сезон перебування в ньому буде протікати з травня по вересень.У зимовому варіанті для стін використовуйте обрізну дошку 25 * 150мм. А для літнього будиночка можна використовувати 25 * 100мм.Як показала практика стіни 100 мм не в змозі утримувати тепло в нашому кліматі.Наприклад моєму сусідові довелося обшивати готову брусовому баню додатковим утеплювачем, так як тепло швидко вивітрювалося з утворених щілин між брусом.

 

Утеплювач для каркасного будинку

 

Ось деякі показники утеплювачів отриманих в результаті досліджень проведених Російським НІЇЖБ, шар пінополістиролу товщиною 4 см замінює:

 
   
 • 4, 5 см мінеральної вати;
 •  
 • 6, 5 см деревно-волокнистої плити;
 •  
 • 14 см деревини;
 •  
 • 38 см керамзито-бетону;
 •  
 • 86 см цегли.
 •  
 

- Утеплювач (більш докладно про утеплювачі тут)

 

Пол каркасного будинку

 

В першу чергу обрисуємо точне розташування стін за допомогою дерев'яного бруса 150 * 50мм.

 

Під бюстгальтер ukladyvaem руберойду, і осаду просочення (антисептик) для дерева, predotvraŝaûŝuû вбирання вологи в деревині.І прикріплюємо анкерними болтами через кожні 2-а метра. Важливо виставити геометрію вашого будинку ідеально рівно з використанням рівня.Перекіс далеких кутів будинку не повинен перевищувати 1 см.

Возможно вам понравится

Каркасний басейн своїми
Каркасний басейн своїми
Каркасні будинки за канадською
Каркасні будинки за канадською
Будинок побудував сам фото
Будинок побудував сам фото
Каркасний будинок своїми руками
Каркасний будинок своїми руками

Економісти порахували - війна в Україні закінчиться через рік! & Nbsp; & mdash; & nbsp; InfoBud
На думку авторів прогнозу, до цього часу Україна зіткнеться із значним дефіцитом газу, а Росія - з дефіцитом доларів, незважаючи на відносно високі ціни на нафту.Продовжувати війну і обмін санкціями після 2015 року країнам буде вкрай невигідно.

Де шукати "Капсули часу"? & Nbsp; & mdash; & NBSP; MonaVista
А хмарочоси і Будь каркасний будинок, буде Tak як міст, дуже обмежили щодо tysâčeletiâmi життя граничного полиці: вони ruhnut і obratâtsâ в пилу.Швидше за все, свої застереження про можливість ..