Каркасні Будинки Своїми Руками Відео

Закладка пальового фундаменту для каркасного будинку.
Зупинимося на типі пальового фундаменту, причому найбільш бистровозводімого, для якого застосовуються спеціальні гвинтові металеві палі.Їх перевага - майже повна відсутність попередніх земельних робіт.Замість цього палі вкручуються в грунт на необхідну глибину, а потім заливаються бетоном.Покривати їх металевий корпус антикорозійним захистом не доведеться - це робиться в заводських умовах на стадії виробництва.Знаючи приблизну масу майбутнього будинку, потрібно обчислити і кількість необхідних опор для нього.Беручи до уваги, що палі діаметрів 57 міліметрів можуть нести навантаження до 4 тонн, цілком достатньо розмістити під кожною несучою стіною 3-4 опори, розносячи їх один від одного на однакову відстань.Коли з розрахунками закінчено, необхідно під кожну палю викопати невелику лунку, в яку строго вертикально вкручувати опору - для цієї роботи потрібно як мінімум дві людини.
Губіна занурення палі, як правило, становить 1, 2-1, 6 метрів - важливо заглибитися нижче рівня промерзання грунту в зимовий період.Завдяки напрямних лопатей опора буде занурюватися в грунт відносно легко.Коли всі палі зайняли своє місце, визначається найнижча з них, і решта обрізаються так, щоб всі опори розташовувалися на одному рівні.Потім палі заливаються бетоном, а зверху закриваються металевими пластинами - оголовками.Ширина оголовків повинна бути на 5-10 сантиметрів більше, ніж у ростверку-обв'язки.Уже через десять днів після заливки бетону можна приступати до зведення стін.
Будуємо поверх і додому стіновий каркас.
В рамці будинку Своїми Hands nastolko Legok технічний директор основою для Стен snačala збирається на землі, і тільки потім піднімається і krepitsâ в obvâzke.Але спершу пояснимо, як правильно встановити обв'язку на фундамент.У випадку зі пальовим фундаментом швидше і економічніше надати функції обв'язки ростверку.У його ролі може виступати брус, який кріпиться до оголовків на палях - для цього в них заздалегідь проробляються отвори під болти.Ширина такого ростверку-обв'язки в ідеалі сантиметрів на 10 більше, ніж ширина стін.Важливо, що чорнову підлогу в новому будинку настилається відразу після монтажу ростверку.Робиться він на основі з дерев'яних лагов кроком близько метра, які перед установкою обробляють антисептичними сумішами.Лаги своїми кінцями монтуються в обв'язку, для чого в ній проробляються виїмки певного розміру.Поверх лагов укладається шар гідроізоляції, до якого прибивається чорнову підлогу з дощок.
Тепер можна приступити до монтажу каркасних стін.Попередньо їх збирають на землі, для цього використовують обрізну дошку, розміри якої залежать від клімату, в якому будинок буде експлуатуватися.Найчастіше використовується дошка 200х50 міліметрів, рідше ширина може бути збільшена, щоб можна було збільшити шар утеплювача в стінах.
Збираються стіни за такою технологією - спочатку укладаються вертикальні дошки, які й сформують каркас, потім до них зверху стикується верхня обв'язка.Все кріплення здійснюється скобами і шурупами або саморізами довжиною 95 міліметрів.Потім, слідуючи проекту будинку, в місцях, де будуть встановлені двері і вікна, дошки відпилюються строго по габаритам прорізів, і скріплюються горизонтальними перемичками.
Тепер готову каркасну стіну потрібно відрізати на фундамент і закріпити на нижній обв'язці-ростверку.Якщо готова стіна буде надто велика і важка, то її слід збирати в кілька частин, які потім збираються на обв'язки і кріпляться один між одним зразок конструктора.Як кріплення тут також використовуються скоби і саморізи або шурупи.Не зайвим буде підперти змонтовані стіни опорами з дощок. За такою ж технологією збираються всі стіни, після чого каркасний будинок обладнується дахом.Залежно від розмірів будинку вибирається і конструкція крокв.Найчастіше їх роблять у вигляді букви «А» - крокви ставляться під кутом в 50 градусів і посилюються поперечною планкою.
Оздоблення та утеплення.
Перевага каркасних будинків перед більш важкими аналогами полягає в тому, що вони не дають усадки, а значить чистове оздоблення може проводитися практично відразу ж після установки стін і покрівлі.Теоретично цю роботу можна провести ще на стадії складання каркаса стін, однак це збільшує масу конструкції і утрудняє її монтаж на обв'язку-ростверк.Змонтований каркас потрібно обшити, і для цих цілей можна використовувати що завгодно - ОСБ-плиту, дошку, листи фанери і т.д. Обшивку починають з внутрішньої сторони, кріплять її на дошки каркаса саморізами або цвяхами.Після цього порожнини в майбутніх стінах заповнюють утеплювачем, в ролі якого можна використовувати полістирол, мінеральну вату, навіть пінопласт.Щоб уникнути появи «полюсів холоду» зазори між теплоізоляцією і каркасом заповнюється за допомогою монтажної піни.Наприкінці стіна обшивається із зовнішнього боку - після цього будинок майже готовий, і будівельникам залишається приступити до його декоративного оздоблення.
Найоптимальніший варіант зовнішньої обробки - це монтаж сайдингу на обрешітку.Це не тільки естетично, але і практично - дозволяє закріпити плівкову гідро-і пароізоляцію до обрешітки, залишаючи таким чином між нею і утеплювачем вільний простір (воно необхідне для безпечного стікання що з'являється конденсату).Вже поверх захисту до обрешітки кріпиться сайдинг на дюбелях.
В середньому для того, щоб побудувати подібний каркасний будинок своїми руками, у бригади з чотирьох людей йде не більше двох місяців, а загальна вартість споруди нижче, ніж, приміром, цегляної будівлі аналогічних розмірів, в три рази.
Возможно вам понравится




Зберегти душу країни & Nbsp; & mdash; & NBSP; Русский репортер
Вітер тихо steletsâ полем, SURS steblâmi сухої трави і kamyse.Юра йде легким кроком в супроводі російського добровольця. Автомат підстрибує у нього за плечем.- Я відведу тебе до Сергійка! - Викрикує він, обертаючись до мене. Махає рукою, підганяючи. - До нього вже ...