Каркасні Будинки Своїми Руками Відео

 

Закладка пальового фундаменту для каркасного будинку.

Зупинимося на типі пальового фундаменту, причому найбільш бистровозводімого, для якого застосовуються спеціальні гвинтові металеві палі.Їх перевага - майже повна відсутність попередніх земельних робіт.Замість цього палі вкручуються в грунт на необхідну глибину, а потім заливаються бетоном.Покривати їх металевий корпус антикорозійним захистом не доведеться - це робиться в заводських умовах на стадії виробництва.
Знаючи приблизну масу майбутнього будинку, потрібно обчислити і кількість необхідних опор для нього.Беручи до уваги, що палі діаметрів 57 міліметрів можуть нести навантаження до 4 тонн, цілком достатньо розмістити під кожною несучою стіною 3-4 опори, розносячи їх один від одного на однакову відстань.Коли з розрахунками закінчено, необхідно під кожну палю викопати невелику лунку, в яку строго вертикально вкручувати опору - для цієї роботи потрібно як мінімум дві людини.

Губіна занурення палі, як правило, становить 1, 2-1, 6 метрів - важливо заглибитися нижче рівня промерзання грунту в зимовий період.Завдяки напрямних лопатей опора буде занурюватися в грунт відносно легко.Коли всі палі зайняли своє місце, визначається найнижча з них, і решта обрізаються так, щоб всі опори розташовувалися на одному рівні.Потім палі заливаються бетоном, а зверху закриваються металевими пластинами - оголовками.Ширина оголовків повинна бути на 5-10 сантиметрів більше, ніж у ростверку-обв'язки.Уже через десять днів після заливки бетону можна приступати до зведення стін.

 

Будуємо поверх і додому стіновий каркас.

В рамці будинку Своїми Hands nastolko Legok технічний директор основою для Стен snačala збирається на землі, і тільки потім піднімається і krepitsâ в obvâzke.Але спершу пояснимо, як правильно встановити обв'язку на фундамент.

У випадку зі пальовим фундаментом швидше і економічніше надати функції обв'язки ростверку.У його ролі може виступати брус, який кріпиться до оголовків на палях - для цього в них заздалегідь проробляються отвори під болти.Ширина такого ростверку-обв'язки в ідеалі сантиметрів на 10 більше, ніж ширина стін.Важливо, що чорнову підлогу в новому будинку настилається відразу після монтажу ростверку.Робиться він на основі з дерев'яних лагов кроком близько метра, які перед установкою обробляють антисептичними сумішами.Лаги своїми кінцями монтуються в обв'язку, для чого в ній проробляються виїмки певного розміру.Поверх лагов укладається шар гідроізоляції, до якого прибивається чорнову підлогу з дощок.

 

Тепер можна приступити до монтажу каркасних стін.Попередньо їх збирають на землі, для цього використовують обрізну дошку, розміри якої залежать від клімату, в якому будинок буде експлуатуватися.Найчастіше використовується дошка 200х50 міліметрів, рідше ширина може бути збільшена, щоб можна було збільшити шар утеплювача в стінах.

 
Збираються стіни за такою технологією - спочатку укладаються вертикальні дошки, які й сформують каркас, потім до них зверху стикується верхня обв'язка.Все кріплення здійснюється скобами і шурупами або саморізами довжиною 95 міліметрів.Потім, слідуючи проекту будинку, в місцях, де будуть встановлені двері і вікна, дошки відпилюються строго по габаритам прорізів, і скріплюються горизонтальними перемичками.
Тепер готову каркасну стіну потрібно відрізати на фундамент і закріпити на нижній обв'язці-ростверку.Якщо готова стіна буде надто велика і важка, то її слід збирати в кілька частин, які потім збираються на обв'язки і кріпляться один між одним зразок конструктора.Як кріплення тут також використовуються скоби і саморізи або шурупи.Не зайвим буде підперти змонтовані стіни опорами з дощок. За такою ж технологією збираються всі стіни, після чого каркасний будинок обладнується дахом.Залежно від розмірів будинку вибирається і конструкція крокв.Найчастіше їх роблять у вигляді букви «А» - крокви ставляться під кутом в 50 градусів і посилюються поперечною планкою.

Оздоблення та утеплення.

Перевага каркасних будинків перед більш важкими аналогами полягає в тому, що вони не дають усадки, а значить чистове оздоблення може проводитися практично відразу ж після установки стін і покрівлі.Теоретично цю роботу можна провести ще на стадії складання каркаса стін, однак це збільшує масу конструкції і утрудняє її монтаж на обв'язку-ростверк.

Змонтований каркас потрібно обшити, і для цих цілей можна використовувати що завгодно - ОСБ-плиту, дошку, листи фанери і т.д. Обшивку починають з внутрішньої сторони, кріплять її на дошки каркаса саморізами або цвяхами.Після цього порожнини в майбутніх стінах заповнюють утеплювачем, в ролі якого можна використовувати полістирол, мінеральну вату, навіть пінопласт.Щоб уникнути появи «полюсів холоду» зазори між теплоізоляцією і каркасом заповнюється за допомогою монтажної піни.Наприкінці стіна обшивається із зовнішнього боку - після цього будинок майже готовий, і будівельникам залишається приступити до його декоративного оздоблення.

 
Найоптимальніший варіант зовнішньої обробки - це монтаж сайдингу на обрешітку.Це не тільки естетично, але і практично - дозволяє закріпити плівкову гідро-і пароізоляцію до обрешітки, залишаючи таким чином між нею і утеплювачем вільний простір (воно необхідне для безпечного стікання що з'являється конденсату).Вже поверх захисту до обрешітки кріпиться сайдинг на дюбелях.  
В середньому для того, щоб побудувати подібний каркасний будинок своїми руками, у бригади з чотирьох людей йде не більше двох місяців, а загальна вартість споруди нижче, ніж, приміром, цегляної будівлі аналогічних розмірів, в три рази.

Возможно вам понравится

Будинок своїми руками
Будинок своїми руками
Каркасні будинки своїми руками
Каркасні будинки своїми руками
КАРКАСНИЙ ДІМ СВОЇМИ РУКАМИ
КАРКАСНИЙ ДІМ СВОЇМИ РУКАМИ
каркасний будинок своїми руками відео
каркасний будинок своїми руками відео

Зберегти душу країни & Nbsp; & mdash; & NBSP; Русский репортер
Вітер тихо steletsâ полем, SURS steblâmi сухої трави і kamyse.Юра йде легким кроком в супроводі російського добровольця. Автомат підстрибує у нього за плечем.- Я відведу тебе до Сергійка! - Викрикує він, обертаючись до мене. Махає рукою, підганяючи. - До нього вже ...