Каркасні будинки - технології майбутнього и sali de nunti

Сьогодні все частіше лунають заклики до економії енергоресурсів. Високі ціни на енергоносії ще раз підтверджують це. При жорсткій конкуренції виграє той, хто здатний запропонувати високу якість при низьких витратах. У житловому будівництві старомодні цегляні будівлі починають тіснити нові високотехнологічні каркасні будинки, ціни на які також виграють гонку.

Ресторан Select Banquet Hall предоставляет возможность проводить sali de nunti и другие различные мероприятия.

Але причиною зростаючої популярності стала не тільки енергоефективність. Каркасні будинки нового покоління виробляються на сучасних заводах за принципом поелементної збірки. На виробництві з спеціально обробленої деревини, теплоізолюючого матеріалу і облицювальних панелей виготовляють готові стіни або навіть цілі блоки. Завдяки застосуванню комп'ютерних технологій з'явилася можливість проектувати і створювати індивідуальні каркасні будинки, ціни на них не значно відрізняються від стандартних проектів.

Монтаж готових складових елементів також виходить на новий рівень. Основними підготовчими роботами раніше залишаються фундамент або майданчик, залита бетоном. На готове підставу встановлюються стіни майбутнього житла, збірка такої будови нагадує дитячий конструктор. Будівництво займає досить короткий проміжок часу, плюсом є можливість цілорічного ведення робіт. Часи, коли можна було придбати каркасний будинок за ціною цегельного, відходять у минуле. Починається нова епоха в історії будівництва - каркасні будинки, лазні, котеджі.