Каркасні будинки з мансардою Своїми Руками

дачний каркасний будинок на

Ми. Тепер торкнемося питань, пов'язаних з конструкцією каркаса.Тим більше що й тут можливі варіанти.

 

Крок перший. Пристрій нижньої обв'язки

 

Виготовлення каркаса починається з нижньої обв'язки, на яку встановлюються кутові і бічні стійки.Для цього буде потрібно дошка перетином 200х50 і 150х50. Укладаємо спочатку дошку 200х50 на гідроізоляцію і прив'язуємо її дротом до заздалегідь закріпленим анкерів в фундаменті для того, щоб будинок не віднесло вітром.Після цього, перш ніж продовжити, треба зробити вибір, дошку з яким перерізом будемо використовувати.

 

Варіант перший передбачає, що для стійок каркаса ви збираєтеся використовувати дошку 150х50, тоді для з'єднання стійок і обв'язки потрібно робити пази (або запили) в дошці.В цьому випадку зверху першого шару обв'язки кладемо дошку 150х50 з таким розрахунком, щоб з'єднання між дошками не збігалися.Обидві обв'язки прибуваємо один до одного цвяхами, а краще притягуємо саморізами.І далі робимо в обв'язці пази під вертикальні стійки на відстані 50 см один від одного, як показано на рис.1.

 

Варіант другий передбачає, що для стійок каркаса ви будете використовувати дошку 150х25, тоді пази не потрібні.У цьому випадком зверху першого шару обв'язки кладемо дошку 150х50 на ребро (з'єднання також не повинні збігатися), як показано на рис.2

 

Крок другий. Установка стійок

 

Після того, як нижня обв'язка готова, приступаємо до установки кутових стійок.

 

Якщо слідуємо першому варіанту, то беремо дошку перетином 150х50 мм.Для кожної стійки потрібно дві дошки, які збиваються між собою. Для цього у кожної дошки робимо запив у вигляді шипа, а в обв'язці в потрібному місці вибираємо паз.Після встановлюємо стійку, кріпимо її спочатку тимчасовими укосинами (см.фото 1), потім шляхом вибірки паза ставимо постійні укосіни. Далі встановлюємо бічні вертикальні стійки в заздалегідь обрані пази.

 

Згідно з другим варіантом кутова стійка збивається з 4 дощок перетином 150х25 так, як показано на рис.3. До речі, жорсткість на вигин таких кутових стійок перевершує жорсткість стійок з дошки 150х50.Кутові стійки фіксуємо укосинами. Таким же способом встановлюємо всі інші стійки, які збиваються з дошки товщиною 150х25 мм з прокладкою між ними (рис.4).

Возможно вам понравится

Каркасний будинок. Стеля і
Каркасний будинок. Стеля і
Будуємо каркасний будинок з Ларрі
Будуємо каркасний будинок з Ларрі
як побудувати будинок своїми руками
як побудувати будинок своїми руками
Каркасний будинок своїми руками
Каркасний будинок своїми руками

Економісти порахували - війна в Україні закінчиться через рік! & Nbsp; & mdash; & nbsp; InfoBud
На думку авторів прогнозу, до цього часу Україна зіткнеться із значним дефіцитом газу, а Росія - з дефіцитом доларів, незважаючи на відносно високі ціни на нафту.Продовжувати війну і обмін санкціями після 2015 року країнам буде вкрай невигідно.

Де шукати "Капсули часу"? & Nbsp; & mdash; & NBSP; MonaVista
А хмарочоси і Будь каркасний будинок, буде Tak як міст, дуже обмежили щодо tysâčeletiâmi життя граничного полиці: вони ruhnut і obratâtsâ в пилу.Швидше за все, свої застереження про можливість ..