Каркасний будинок 2 поверхи Своїми Руками

kak-pravilno-postroit-karkasnyj-dom-svoimi-rukami У нашій країні щорічно збільшується обсяг будівництва каркасних будинків.Використовуються будь-які технології, в тому числі канадська і фінська, але справа не в цьому.Каркасне малоповерхове будівництво, використовуючи будь-яку найсучаснішу будівельну технологію, більш ефективно застосовує сучасні будівельні матеріали.Каркасні будинки в нашій країні користуються великою затребуваністю в останні роки, аж до того, що чимала кількість громадян намагаються будувати (і будують!) Їх своїми руками, не запрошуючи професійні будівельні бригади.Дійсно, споруда каркасного будинку не так складна, як це може здатися на перший погляд, і при наявності великого бажання цілком може бути виконана самостійно.

 

Чи варто утеплювати каркасний будинок?

 

Перше, з чим ви повинні визначитися, якщо задумали споруду каркасно-щитового будинку, це його призначення.Що це буде - заміський будиночок для літнього відпочинку або будинок з можливістю цілорічного проживання.

 

Каркасний будинок називається каркасним, тому що його основу становить легкий дерев'яний каркас.По суті, весь будинок є спорудою з вертикальних стійок і горизонтальних обв'язок.Укупі з основними матеріалами застосовується теплоізоляція, що має максимально низьку теплопровідність.Облицювання внутрішніх і зовнішніх поверхонь вибирається господарем по своєму смаку, вибір матеріалів для облицювання надзвичайно різноманітний.

Возможно вам понравится

Як побудувати будинок своїми руками
Як побудувати будинок своїми руками
Cтен 2 го поверху в будинку з бруса
Cтен 2 го поверху в будинку з бруса
Будинок з газобетону 2 поверху, стіни
Будинок з газобетону 2 поверху, стіни
Будуємо будинок своїми руками і
Будуємо будинок своїми руками і

Зберегти душу країни & Nbsp; & mdash; & NBSP; Русский репортер
Вітер тихо steletsâ полем, SURS steblâmi сухої трави і kamyse.Юра йде легким кроком в супроводі російського добровольця. Автомат підстрибує у нього за плечем.- Я відведу тебе до Сергійка! - Викрикує він, обертаючись до мене. Махає рукою, підганяючи. - До нього вже ...