Каркасний Будинок Своїми Руками Фото

каркасный дом своими руками фото В дизайн одноповерхового будинку виконаного з легкої каркасної методиці прекрасно впишуться сталеві вхідні двері.В якості столбового фундаменту підійдуть труби на основі азбестоцементу, усередині яких залитий бетонний розчин.Важлива перевага цього підстави - час. Для того щоб за короткий термін звести каркасний будинок своїми руками фото, не варто чекати, коли пройде місяць і цемент повністю затвердіє.
Для початку роботи вам знадобиться бензо-бур. З його допомогою необхідно проробити в землі воронку, глибина якої 1 метр, а діаметр 20 см.Між стовпами обов'язково повинна бути дистанція мінімум 90 см. В отримані отвори варто встановити азбестоцементні труби, внутрішній діаметр яких 10, а довжина 130 см.
Стовпи обсипте річковим піском і пролийте пісок водою. Далі утрамбуйте його. Після цього варто зайнятися приготуванням розчину, яким ви заллєте труби.Для однієї порції (частини) цементу необхідно чотири порції піску і п'ять щебеню.В опорні труби для підлоги вставте кріпильні пластини.  
Під час виготовлення каркаса, використовуйте бруси перетин яких 15х5 см.Їх укладають прямо на стовпової фундамент на ребро. Тут варто скористатися рубанком і вирівняти верхню частину дощок, перевірити кути, рівень і діагоналі обв'язки. каркасный дом своими руками фото Після чого відзначте розташування лаг підлоги і за допомогою електричного лобзика і стамески зробіть пази на внутрішніх дошках обв'язки.Важливий момент - кріплення лаг підлоги до стовпів фундаменту і нижньої обв'язки.Для цього на внутрішній дошці фіксуються бруски з перетином 5х5 см, на які згодом будуть налягати дошки підлоги.
Монтаж листів ОСП варто починати з кута. Візьміть два аркуші і за допомогою рівня прикріпіть їх до кутових стійок основи.Залишаючи отвори для вікон, приєднуйте по колу листи ОСП. Коли ви зберете три стіни основи, можна ставити несучу, а після і четверту стіну.Далі належить укладка дошки. Як правило, її поміщають всередину лицьовою стороною, так як це допоможе ейулежаться і бути захищеною від різних факторів.Тепер сміливо встановлюйте в залишені прорізи вікна.  
каркасный дом своими руками фото Щоб затягнути стропи, навпроти стійок встановіть стельові балки.Скористаюся накладками ізОСП ви зможете зв'язати стельові балки різних каркасних прольотів.Після чого можна працювати над стелею. Тут в необхідних кімнатах до стельових балок прикрутите лістиОСП.
Тепер переходимо до пристрою покрівлі. Першим ділом встановіть крокви і зафіксуйте їх з стельовими балками допомогою стропильних затяжок.Далі постеліть дошки з інтервалом в 8 см (перетином 2, 5 Х 12, 5 см) і тим самим спорудіть обрешітку.Необхідно приберегти по 30 см на фронтони і обрізати зайве.  
каркасный дом своими руками фото Далі вам знадобляться пласти ондулина і руберойд, якими потрібно застелити покрівлю.З одного боку сміливо можете закривати фронтон приготованими листами ОСП.Для того, щоб каркасний будинок своїми руками фото був досить теплим не пошкодуйте коштів на укладку між стельовими балками утеплювача (три шари), який після накривається пергаміном.Таку ж процедуру проведіть з протилежною фронтоном.  
Тепер можна виконувати внутрішню роботу.По-перше, позбудьтеся від стельової підпірки, і статеві дошки укладете вгору лицьовою стороною.Щоб з'єднати їх між собою, використовуйте шурупи і вкрутіть їх в пази.По-друге, займіться утепленням підлоги. Тут можна пріменітьпенофол, який кріпиться до лагів і статевим дошкам.Далі в прорізи стін монтуються і закриваються ОСП-листами плити утеплювача.По-третє, займіться попередньою розміткою, а після і установкою дверей і перегородок між кімнатами.
Після всього потрібно забезпечити навколо будинку подушку з піску, на яку в подальшому ви станете укладати бетонну вимощення.Обов'язково стіни будинку пофарбуйте фасадною фарбою, бажано два рази.

Возможно вам понравится

Каркасний будинок своїми руками
Каркасний будинок своїми руками
Каркасний будинок своїми руками і
Каркасний будинок своїми руками і
Каркасні будинки фото своїми
Каркасні будинки фото своїми
каркасний будинок
каркасний будинок

Зберегти душу країни & Nbsp; & mdash; & NBSP; Русский репортер
Вітер тихо steletsâ полем, SURS steblâmi сухої трави і kamyse.Юра йде легким кроком в супроводі російського добровольця. Автомат підстрибує у нього за плечем.- Я відведу тебе до Сергійка! - Викрикує він, обертаючись до мене. Махає рукою, підганяючи. - До нього вже ...