Каркасного Будинку Своїми Руками

Будівництво каркасного будинку своїми руками - це найправильніше рішення в тому випадку, якщо в пріоритеті швидкість зведення і невелика вартість робіт і матеріалів.Враховуючи, що каркасна основа виходить максимально легкою, в більшості випадків не виникає необхідності і в закладці капітального фундаменту.Навіть зводячи габаритний будинок для постійного проживання, цілком можна обійтися мелкозаглубленним стрічковим, пальовим або стовпчастим фундаментом.У нашому випадку ми розглянемо технологію будівництва столбчатого підстави.

 

Облаштування столбчатого фундаменту для каркасного будинку.

У випадку зі стовпчастим фундаментом ніякого спеціального обладнання для його закладки не буде потрібно.Поглиблення для стовпчиків робляться звичайним садовим буром - достатньо на всьому протязі майбутніх стін бурити лунки діаметром 20 сантиметрів і розносити їх один від одного на метр.Потім в утворилися поглиблення вставляються металеві стовпчики, а щілини між ними і стінками лунок ретельно засипаються грунтом і піском.Після цього всередину стовпчиків заливають цементний розчин або бетон і дають йому застигнути - в теплу пору року на це йде не більше 10 днів.Залишається встановити на стовпчиках ростверк з необрізаного бруса.Одночасно він послужить і нижньої обв'язкою каркаса стін.  
Перед установкою стін необхідно спочатку настелити чорнову підлогу. Для цього для нього збирається каркас з дерев'яних лагов (вони повинні бути заздалегідь оброблені антисептиком), закріплених на ростверку, який зверху покривають гідроізоляцією з шару руберойду і утеплюють.Поверх настилається дошки чорнової підлоги.  

Збираємо стіни.

Збирати каркасні стіни найзручніше на землі, обравши для цього рівну поверхню.Потім вся конструкція буде піднята і закріплена на нижній обв'язці каркаса, роль якої в нашому випадку грає ростверк.В якості будівельного матеріалу для стін найрозумніше використовувати обрізну дошку.Якщо має бути зведення капітальної конструкції для постійного проживання в ній людей, підійде дошка перетином 200х50 міліметрів, в іншому випадку можна заощадити і використовувати менш міцний матеріал.

Возможно вам понравится

Побудова каркасного будинку
Побудова каркасного будинку
будівництво каркасного будинку
будівництво каркасного будинку
Будинки та будиночки своїми руками
Будинки та будиночки своїми руками
Купольний будинок своїми руками
Купольний будинок своїми руками

Зберегти душу країни & Nbsp; & mdash; & NBSP; Русский репортер
Вітер тихо steletsâ полем, SURS steblâmi сухої трави і kamyse.Юра йде легким кроком в супроводі російського добровольця. Автомат підстрибує у нього за плечем.- Я відведу тебе до Сергійка! - Викрикує він, обертаючись до мене. Махає рукою, підганяючи. - До нього вже ...